ברצלונה עלתה לפחות באופן זמני למקום השני בליגה הספרדית עם התצוגה הכי משכנעת שלה בבית מזה זמן רב, כאשר היא מחקה אמש (שבת) את חטאפה מהמגרש בדרך לניצחון 0:4. לפני המשחק צ’אבי אמר שחניכיו לא זורקים את המגבת במאבק האליפות ובמועדון הוכיחו זאת בדרך לשבוע של שקט.

ב’אס’ פרגנו לבארסה וצ’אבי: “לא זורקים את המגבת. כל 3 השינויים של צ’אבי מההרכב שפתח מול נאפולי עם ראפיניה, ז’ואאו פליקס וקובראסי היו מוצדקים”. ב’מארקה’ הוסיפו: “ניצחון נוח לבארסה שהלכה לישון רק חמש נקודות מריאל מדריד. היא הוכיחה שהיא יכולה לנצח גם בצורה רגועה, ובטיימינג מצוין מבחינתה לפני החלק המכריע של העונה”.

ראפיניה סיים כמצטיין ב’מארקה’ עם הציון 8: “חזר ל-11 על חשבון לאמין ימאל שפתח שמונה פעמים על חשבונו, ונראה טוב מאוד עם שער ובישול. הוא לא מוותר לנער במאבק על ההרכב”.

מתקרבת לריאל: ברצלונה מתפוצצת על חטאפה

גם ב’ספורט’ שיבחו את בארסה: “שוב כובשת ויכולה לחלום. ניצחון קל לבארסה של צ’אבי מול חטאפה שהייתה אמיצה יותר מבדרך כלל”. ב’מונדו דפורטיבו’ סיכמו: “ברצלונה נהנתה ממשחק שקט, תוצאה טובה בדרך למציאת ה’קליק’ שצ’אבי חיפש. הניצחון הכי נקי מזה מספר חודשים”.

בתקשורת הקטלונית הוסיפו: “לוותר זו לא אופציה. מאז שצ’אבי הכריז שייפרד יש שיפור בתוצאות וגם בכדורגל, כשבריאל מדריד יודעים שבארסה היא הקבוצה היחידה שיכולה לסגור את הפער. כדורגל זה כמו אנרגיה, או שהיא נוצרת או שהיא נהרסת”.

צ’אבי סיכם את המשחק: “מרוצה מאוד מהמשחק, היה משחק שלם. אנחנו מפעילים לחץ על ריאל מדריד וג’ירונה. אני חושב שאנחנו עדיין יכולים להתחרות על הליגה, אנחנו עדיין יכולים להציל את העונה, נותרו 12 מחזורים. גם ליגת האלופות פתוחה, זו סיטואציה של 50-50”.

צ'אבי (רויטרס)צ'אבי (רויטרס)
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה