אחרי התיקו מול נאפולי בליגת האלופות, ברצלונה תתמודד היום (שבת, 17:15) מול חטאפה בליגה הספרדית ופרסמה את ה-11 למשחק. המשחק, כמו כל משחקי הליגה הספרדית, משודר בערוץ ONE למנויי HOT, מנויי yes, סלקום TV, פרטנר TV ו-FreeTv.

הרכב ברצלונה: מארק אנדרה טר שטגן, ז’ואאו קאנסלו, רונאלד אראוחו, פאו קובארסי, ז’ול קונדה, אנדראס כריסטנסן, פרנקי דה יונג, אילקאי גונדואן, ראפיניה, ז’ואאו פליקס ורוברט לבנדובסקי.

צ’אבי דיבר במסיבת העיתונאים ולא אהב בלשון המעטה את מעט זמן המנוחה לו זוכה קבוצתו, כאשר הוא התייחס בנוסף לעתידו של רונאלד אראוחו וגם למחליף האפשרי שלו.

המאמן אמר: “משחק חשוב מול קבוצה מאומנת מאוד ותחרותית. חטאפה לא קבוצה הגנתית, היא אמיצה מאוד, כמו כל הקבוצות של חאבייר בורדלאס. רוברט לבנדובסקי? השיפור שלו נובע גם מהשיפור של הקבוצה. אנחנו תוקפים ומגנים בצורה מסודרת יותר. הוא היה יותר אפקטיבי, אבל זה כתוצאה מהשיפוט הקבוצתי”.

המאמן הוסיף: “לא היה לנו הרבה זמן לנוח, אין שום היגיון בזה שאנחנו משחקים בשבת. יהיו שינויים בהרכב, אבל לא הרבה. זה הזמן של השחקנים החשובים לשחק. בכל שבוע זה סיפור אחר, אבל אסור לנו להיכשל יותר בבית. לא זרקנו את המגבת, אבל אנחנו יודעים שיהיה קשה לזכות באליפות”.

שחקני ברצלונה (La Liga)שחקני ברצלונה (La Liga)

על חשיבות המשחק אמר הספרדי: “זה ייתן לנו שקט נפשי אם ננצח. נוכל ללכת לישון בפעם הראשונה במקום השני, אבל נצטרך לעשות את העבודה שלנו. לוח המשחקים מכעיס אוי, היה יותר הגיוני אם היינו משחקים בראשון או שני, אבל אין תירוצים. חייבים לנצח”.

על המאמן הבא של הקבוצה אמר צ’אבי: “זה צריך להיות מישהו שיש לו את ה-DNA של המועדון, אבל זה תלוי במנהל המקצועי ובנשיא. אני מאמין שההחלטה שלי לעזוב נכונה ושהמועדון צריך את השינוי הזה, ואני גם מאמין שהקבוצה עשתה צעד קדימה ומשחקת טוב יותר”.

על עתידו של רונאלד אראוחו אמר: “מבחינתי אין סיכוי שיעזוב, הוא ההווה והעתיד של בארסה. הוא כבר אחד מהמנהיגים והוא נכס חשוב לעתיד של הקבוצה”.

הביאה מזל? האורחת המיוחדת ברחבה של השוער
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה