קפטן ריאל מדריד נאצ’ו ייזכר כאגדה אמיתית בלבן. הוא שיחק במועדון 12 שנים וערך את הופעת הבכורה שלו ב-2011 תחת ז’וזה מוריניו, אך למרות שהרוויח את הזכות להחליט מתי לסיים את הפרק שלו בקבוצה, הבלם הספרדי מעדיף להיפרד כבר בסיום העונה הנוכחית.

ב’מארקה’ דווח שכבר בסיום העונה הקודמת נאצ’ו רצה לעזוב, אבל הלב שלו גרם לו לשנות את דעתו ברגע האחרון. 12 חודשים לאחר מכן ההיסטוריה חוזרת על עצמה, רק שהפעם הוא לקח את זה צעד קדימה וכבר מסר לראשי הבלאנקוס על רצונו לא להמשיך.

“גם פלורנטינו פרס עודכן בנושא, וכמו בעונה שעברה הכל עדיין עשוי להשתנות, אבל נראה שההחלטה התקבלה”, נכתב בכלי התקשורת הספרדי המוביל. נאצ’ו יהיה בן 34 בינואר וממשיך להוכיח בכל פעם שהוא משחק שיש לו מקום בסגל של הלבנים.

אנטוניו רודיגר ונאצ'ו (רויטרס)אנטוניו רודיגר ונאצ'ו (רויטרס)

במשחק מול מנצ’סטר סיטי באיתיחאד הצליח הבלם להתמודד מול ארלינג הולאנד ולמעשה עמד בכל אתגר שניצב מולו. הוא ראה בעונה שעברה שיש לו הזדמנות להיות קפטן אחרי שקארים בנזמה עזב, וכבר הספיק להניף תואר אחד העונה, את הספור קאפ בספרד.

נאצ’ו חולם להניף גם את גביע האליפות ואת ליגת האלופות. פבריציו רומאנו אישר את הדברים וקיימת התעניינות בנאצ’ו ברחבי אירופה, כאשר אינטר תשמח להחתימו. הספרדי רשם העונה 29 משחקים ולמרות שלא יגיע ל-44 הופעות כמו בעונה שעברה, הוא יוכל להתקרב לשם.

ארלינג הולאנד מתרומם מעל נאצ'ו (רויטרס)ארלינג הולאנד מתרומם מעל נאצ'ו (רויטרס)

בריאל מדריד צפויים לכבד את ההחלטה שלו ומצפים להחתים בקיץ את בלמה בן ה-18 של ליל, לני יורו, כאשר גם רפא מארין שמושאל באלאבס עשוי לחזור ללבנים. נאצ’ו זקוק לעוד שני תארים בלבד כדי להפוך לשחקן המעוטר בהיסטוריה של הבלאנקוס.

אחרי עזיבת נאצ’ו, זה סדר הקפטנים בריאל מדריד: לוקה מודריץ’ (מסיים גם כן חוזה), דני קרבחאל, טוני קרוס, לוקאס ואסקס, פדריקו ואלוורדה, ויניסיוס ג’וניור, טיבו קורטואה. במקום השמיני ויחד בהיררכיה: רודריגו, אדר מיליטאו ופרלאן מנדי.

לפני הקלאסיקו: השדרוג החדש בברנבאו
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה