ריאל מדריד חזרה מפגרת הנבחרות במשחק בהילוך שני מול אתלטיק בילבאו, אך המשיכה לנצח וגברה 0:2 על הבאסקים. כעת הבלאנקוס כבר חושבים על המשחק הראשון ברבע גמר ליגת האלופות מול מנצ’סטר סיטי, כשהם חולמים על זכייה מספר 15 בליגת האלופות.

הניצחון האחרון בליגה בהחלט יסייע לקבוצה של קרלו אנצ’לוטי בהכנות, כאשר היא תגיע בראש נקי ובידיעה שהזכייה באליפות קרובה אלא אם תהיה קטסטרופה של ממש בישורת האחרונה של העונה בזירה המקומית. כרגע הפער מברצלונה השנייה עומד על שמונה נקודות.

כעת לאנצ’לוטי יש למעלה משבוע להכין את הקבוצה שלו למשחק מול התכולים והוא כבר נתן יומיים חופש לשחקנים שלו שיחזרו לאימונים ביום רביעי בצהריים. הקבוצה תתאמן שש פעמים לפני המשחק מול סיטי בברנבאו, כאשר התכולים צריכים לשחק עוד פעמיים לפני הביקור במדריד.

קרלו אנצ'לוטי (רויטרס)קרלו אנצ'לוטי (רויטרס)

בספרד מדווחים שהמאמן האיטלקי זיהה חוסר באינטנסיביות מול בילבאו וסימן שני שחקנים: ג’וד בלינגהאם ופדריקו ואלוורדה. השניים צברו לא מעט דקות משחק בפגרת הנבחרות האחרונה והמאמן מקווה שהמנוחה שהעניק לקבוצה שלו תסייע בעיקר לשניים להגיע עם אנרגיות חדשות לפני סיטי.

בריאל מצפים מג’וד בלינגהאם לחזור לעצמו גם מבחינת כיבוש השערים, כאשר הוא אמנם מלך שערי הקבוצה העונה עם 20, אך רק שלושה מהם הגיעו ב-2024. לעומת זאת, ויניסיוס בכושר שיא ויחזור לפעילות במדי ריאל אחרי כחודש. הוא כבש שישה שערים בארבעת משחקיו האחרונים ופספס את המשחק מול בילבאו בגלל השעיה. בשתי העונות האחרונות הוא הבקיע שני שערים נגד סיטי.

ג'וד בלינגהאם ו-ויניסיוס (רויטרס)ג'וד בלינגהאם ו-ויניסיוס (רויטרס)

בספרד מאמינים כעת שאנצ’לוטי ארגן “מיני קדם עונה” עבור השחקנים שלו לקראת המפגש הקרוב בברנבאו: “קרלו רוצה ששחקניו ינקו את הראש לפני סיטי. החל ממחר הקבוצה תחל ב’מיני קדם עונה’ לקראת המשחק. יבדקו את מצבם הפיזי של כולם, כאשר כל הסגל כשיר למעט טיבו קורטואה ודויד אלאבה”, נכתב בספרד.

אחרי שיבדקו את כולם יהיה זמן להתכונן למפגש מול הקבוצה שהדיחה את הלבנים אשתקד מהמפעל: “אנצ’לוטי יודע שיצטרך להרים את רמת האינטנסיביות של שחקניו, אך אינו מודאג מרמת המוטיבציה שלהם. זה לא שגרתי שיש שבוע להתכונן למשחק בליגת האלופות בשלבים האלה”, סיכמו בספרד.

טופ 5 לה ליגה: רודרי-גול מראה מה יש לו
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה