הטמעה

ריאל מדריד עדיין זועמת על השופט חיל מנסאנו ששרק לסיום המשחק במסטאייה רגע לפני שהקבוצה כבשה שער ב-2:2 עם ולנסיה. הבלאנקוס רוצים שהשופט יושעה לכל הפחות למספר שבועות ובתקשורת הספרדית מאמינים שזה אכן יהיה המקרה.

הלבנים יתלוננו לוועדת השופטים בטענה שמנסאנו פגע בהם בצורה קשה. בצוות האימון של ריאל טענו שהשופט הזהיר לפני הקרן שלא יהיה מהלך נוסף, אבל שגם בריאל וגם בוולנסיה האמינו שהשריקה תגיע רק אם הכדור יהיה בשליטתה של ולנסיה בסוף המהלך, מה שלא קרה.

חיל מנסאנו היסס רגע לפני השריקה וזה יצר בלגן גדול מאוד. בנוסף, ינסו במועדון לערער על הרחקתו של ג’וד בלינגהאם שיורחק משניים או שלושה משחקים. ב’אס’ סיפרו על התחושות בחדר ההלבשה של ריאל אחרי השגיאה וטוענים שהשחקנים פשוט בשוק.

שיא הדרמה: השופט שרק בזמן הגול של ריאל

“מבוכה”, “שוד”, “חסר תקדים”, היו רק חלק מהמילים של הקריין בערוץ הטלוויזיה של הלבנים אחרי המשחק. בחדר ההלבשה של הקבוצה מרגישים חוסר אונים מוחלט מול השיפוט ושחקנים תהו: “מה קורה אם ההיפך היה קורה? היו צריכים לחלץ אותנו וללוות אותנו עד לשדה התעופה”.

הבלאנקוס חשים שההופעה האחרונה של מנסאנו הייתה הקש ששבר את גב הגמל מבחינת טעויות השיפוט שנעשו נגד הקבוצה העונה והזכירו שסאנצ’ס מרטינס לא שרק לשלושה פנדלים שהגיעו לכאורה לקבוצה בדרבי מול אתלטיקו מדריד ועוד שלל טעויות שכביכול נעשו נגדם.

בלינגהאם מתווכח עם מנסאנו (La Liga)בלינגהאם מתווכח עם מנסאנו (La Liga)

“כעת מנסים השחקנים להיפטר מתחושת הכעס הזה כדי להתמודד בליגת האלופות”, טענו בתקשורת הספרדית. העיתונאי אדו גארסיה חשף ששוחח עם מנסאנו: “דיברנו והוא יודע שהוא טעה, הוא יודע את זה, אבל הוא מאוד רגוע”.

שופט העבר מתאו לאוס ביקר בחריפות: “אני מודאג ששופט עם ניסיון של 11 שנים מבצע טעות כזאת. יש לו יותר מדי אגו. מבחינתי זו טעות של בורות. הניהול של תוספת הזמן היה נורא, שבע דקות במחצית השנייה, אבל הייתה את הפציעה של דיאקבי, שער השוויון של ה-2:2, החילופים, ההחלטה לגבי הפנדל על הוגו דורו ועוד”.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה