30 באוקטובר 2021 היה יום מכריע בקריירה של סרחיו אגוארו. הארגנטינאי, ששיחק אז בברצלונה אחרי שבילה עשור במנצ’סטר סיטי, הוחלף בדקה ה-41 במשחק מול אלאבס במסגרת המחזור ה-12 אחרי שהרגיש סחרחורת ונשלח לבית החולים, שם הוא אובחן עם הפרעת קצב לב ובחר להפסיק לעסוק בספורט שהוא כל כך אוהב.

למרות הפרישה, אגוארו לא עזב לחלוטין את הכדורגל. החלוץ ליווה מקרוב את נבחרת ארגנטינה בזכייה שלה במונדיאל בקטאר, שיחק כמה משחקי ידידות עם ואף השתתף בקבוצה שהקים בליגת המלכים של ג’רארד פיקה. הרצון שלו לחזור ולשחק כדורגל עדיין היה סמוי למרות הקשיים, כשעדיין הייתה לו תקווה שיוכל לחזור למגרש יום אחד.

החלוץ מרבה לעשות שידורים חיים ברשת החברתית ‘Twitch’ ובתחילת השידור החי האחרון שלו, הוא הפתיע כשאמר שהוא מתאמן לקראת החזרה לכדורגל. להפתעת הצופים, הארגנטינאי התקשר בשידור חי לקרדיולוג שלו ושאל אותו: “אנשים שואלים אותי ואני לא יודע... אני יכול לשחק 20 דקות? או אולי אפילו 10?”

רופאו השיב: “הייתי אומר לך להכין את עצמך, יש תקווה. אתה מתקדם יפה מאוד ואתה צריך להיות במצב גופני טוב כדי לשחק כמה דקות. אתה כבר עושה הכל ולא היה לך כלום, אנחנו נשלוט בך. בקיצור, האם זה אפשרי? זה אפשרי”. התגובה של אגוארו הייתה חיוך כנה מאוד וחיכוך ידיים בהנאה. 

“אנחנו חייבים לגרום לך לרוץ כאילו זה היה המשחק, כשיש לך שני בלמים מאחוריך. אתה צריך להיות מוכן היטב”, הוסיף הקרדיולוג. לא עבר זמן רב עד שהצופים החלו לשאול אותו על חזרה לאינדפנדיינטה, מועדון הילדות שלו שבו החל את הקריירה שלו לפני מעבר לאתלטיקו מדריד ב-2006. 

אגוארו חשף שהתוכנית שלו לפני הפרישה הייתה מעבר לאינדפנדיינטה ואמר: "אם קרליטוס טבז, המאמן, יתקשר אליי, מה אתה מצפה ממני לעשות?" טבז אמר על כך במסיבת עיתונאים: “מי לא רוצה לקבל את קון אגוארו, אם הוא יכול, אפילו לעשר או חמש עשרה דקות אז נצרף אותו”. האם אנחנו בדרך לקאמבק מרגש למגרשים? ימים יגידו. 

רגע לפני החזרה לברנבאו: ראמוס פותח הכל
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה