נבחרת גרמניה קיבלה אתמול תוספת אדירה לסגל שלה ליורו 2024, כשאחד הקשרים הכי טובה שלה בכל הזמנים הודיע שיחזור לייצג אותה במפעל – טוני קרוס. שחקן ריאל מדריד פרש כבר מהמדים הלאומיים, אך הכריז אתמול (חמישי) שהוא חוזר.

מבחינתה של המנשאפט, הבוסט הוא כמובן ענק, אך אולי מצידם של הבלאנקוס זה דווקא פחות מעודד. כבר תקופה ארוכה שהפרישה של קרוס עומדת על הפרק וניתן להסיק שהוא רוצה לפרוש בשיא, הרי הקשר “רק” בן 34.

לכן’ ב’מארקה’ טוענים שאם גרמניה אכן תזכה ביורו, התואר היחיד שאין לקרוס בקריירה, הוא יתלה את הנעליים ויפרוש ממשחק פעיל. לעומת לוקה מודריץ’ שהפך לשחקן ספסל בסגל של ריאל, קרלו אנצ’לוטי עדיין מאוד מאמין בגרמני, שמציג עונה נהדרת והוא מעוניין שהוא ימשיך גם בעונה הבאה.

טוני קרוס (רויטרס)טוני קרוס (רויטרס)

לקרוס יש חמש זכיות בליגת האלופות, שלוש בליגה הגרמנית, שלוש בגביע הגרמני, אחת בסופר קאפ הגרמני, ארבע בסופר קאפ האירופי, שש בגביע העולם למועדונים, שלוש בליגה הספרדית, אחת בגביע הספרדי, ארבע בסופר קאפ הספרדי וכמובן גם זכייה אחת במונדיאל.

הקשר מסיים חוזה בקיץ הנוכחי וניתן להסיק בבירור שלעבור לליגה שבה עושים כסף טוב על מנת לסיים את הקריירה הוא לא ירצה, בטח אחרי שיצא בפומבי על הליגה הסעודית וכל המהפכה שמתבצעת שם. כעת, לאוהדי ריאל ואנצ’לוטי נותר לראות מה יחליט השחקן.

מעידה לא צפויה: 1:1 לריאל מדריד מול ראיו
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה