רשמית הפועל תל אביב ובשיקטאש החליפו ביתיות. הטורקים היו אמורים לארח את המשחק בין הקבוצות במסגרת היורוקאפ ביום רביעי הבא, 29.11, אך לאור העובדה שהמטה לביטחון לאומי אוסר על קבוצות ספורט לצאת לטורקיה לאור המלחמה והתראות, האדומים ביקשו להחליף והטורקים אישרו. 

לפני כחודש המל"ל העלה את אזהרת המסע לטורקיה לרמה הגבוהה ביותר, רמה 4 (איום גבוה) בכל שטחי המדינה ואף  הודיעו: "על כל הישראלים השוהים בטורקיה לצאת בהקדם". למי שבכל זאת יוצא לטורקיה המליצו במל"ל: "להצניע סממנים ישראלים ויהודיים, ולהימנע מהגעה למקומות המזוהים כיהודים או עם זיקה ישראלית".

כזכור, קבוצתו של דני פרנקו החליפה עד כה ביתיות בגלל המלחמה עם ונציה האיטלקית ולונדון ליונס האנגלית, כאשר הפכה את משחקי הבית למשחקי חוץ. כעת, מול בשיקטאש היא הפכה את משחק החוץ למשחק הבית. 

קודם לכן, הקבוצה תארח מחר (רביעי) בבלגרד את חובנטוד בדאלונה. הפועל תל אביב כבר יצאה בתחילת השבוע לבירת סרביה להתחיל בהכנות שלה, כשגם תומר גינת הפצוע יצא עם הקבוצה כדי להמשיך בשיקום שלו תוך תקווה להכשיר אותו למשחק בשבוע הבא.

בשבוע שעבר רשמו האדומים הפסד נוסף במסגרת היורוקאפ 98:89 לפרומיטיי של ננו גינזבורג. לאחר תחילת העונה הטובה במסגרת האירופית, משהו חורק בקבוצה של דני פרנקו. המשחק מול בדאלונה השבוע הוא מול קבוצה שכזכור באפריל האחרון הדיחה את הפועל ת"א ברבע גמר היורוקאפ עם ניצחון 74:82. 

הפועל תל אביב ביקשה מהמנהלת לדחות את משחק הליגה שלה מול הפועל חולון לאור המשחקים באירופה. כדי שהקבוצה תמשיך אחרי המשחק מול הספרדים להתכונן למשחק מול בשיקטאש, להמשיך למעשה לשהות בבלגרד ולא לחזור לישראל.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה