המרוץ למציאת מאמן בהפועל תל אביב צובר תאוצה. אמש (שני) האדומים פיטרו את דני פרנקו והודיעו שברק לדרר יעמוד על הקווים עד להודעה חדשה, אך במועדון מחפשים מאמן לעונה הזו ולעונה הבאה.

שני שמות חדשים צצו בהפועל. אחד הוא של חואן פלאסה. המאמן הספרדי נרשם בפנקס של האדומים והם רואים בו כאופציה טובה לעמוד על הקווים.

חשוב לציין לפני הכל שבהפועל לא רוצים לפעול בחיפזון וחושבים טוב טוב על המהלך, כאשר בקבוצה יודעים שבחירת המאמן היא צעד חשוב להמשך. בלי קשר למועמדים, במועדון לא פוסלים בכלל את האופציה שברק לדרר יאמן עד סוף העונה ולהמתין עם בחירת המאמן, כדי לחשב ולעשות את המהלך הנכון.

פלאסה (60), שע”פ דיווחים בספרד היה בעבר מועמד לאימון מכבי תל אביב, הוא מאמן בעל רזומה אירופי עשיר. בעברו, הוא אימן בין היתר בריאל מדריד, איתה זכה בגביע יול”ב ובאליפות ספרד ב-2007. בנוסף, המאמן זכה גם עם מלאגה ביורוקאפ ב-2017. 

השם השני הוא של וינסן קולה. הצרפתי נמצא גם הוא בפנקס של סגנית אלופת המדינה וייתכן שנראה אותו בסופו של דבר מאמן את הקבוצה העונה ובעונה הבאה.

קולה (60), שמאמן בימים אלה את פאריס לבלואה, שימש כמאמן נבחרת צרפת בין השנים 2009 ל-2020, אותה הוביל לזכייה במדליית הכסף במשחקים האולימפיים האחרונים בטוקיו, וכמו כן גם לזכייה באליפות אירופה ב-2013. 

וינסן קולה כמאמן נבחרת צרפת (רויטרס)וינסן קולה כמאמן נבחרת צרפת (רויטרס)

בכל מקרה, ארדם צאן ירד מהפרק לעונה הנוכחית. הטורקי לא רוצה להגיע בשלב הזה של העונה לקבוצה, אך לא פוסל להגיע בקיץ. סטפנוס דדאס, שמועמדותו להפועל נחשפה לראשונה ב-ONE, עדיין נלקח בחשבון וייתכן שהוא יהיה האיש שיעמוד על הקווים בהפועל.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה