בהמשך להודעת איגוד הכדורסל על דחיית המשחקים בליגות הנמוכות, הפועל תל אביב הייתה אמורה לפגוש הערב (ראשון, 20:40) את מכבי עירוני רמת גן, אולם המפגש נדחה ליום שלישי (18:00) בשל המצב הבטחוני. בנוסף, המשחק בין בני הרצליה להפועל חיפה נדחה למחר (18:40).

סגנית האלופה אמורה לרצות במשחקה הקרוב את עונש הרדיוס הראשון מתוך ארבעה שלה, כאשר היא בחרה לעשות זאת בקונכייה בבירת הנגב. בכל מקרה, גם הפועל ת”א יודעת ששמוליק ברנר וחניכיו הם אופרה אחת מאשר ברק פלג והשחקנים שלו ושאין מקום למעידות אם היא רוצה לקטוף את הפסגה.

אם המשחק יתקיים בכל זאת היום, ברק לדרר ינהל את משחקו השני על הקווים מאז הפיטורים של פרנקו והמאמן ביחד עם הצוות שלו בחר את הסגל. מבחינת הזרים, ג’יילן הורד נפצע וייעדר במפגשים הקרובים והוא מצטרף לג’ייקובן בראון בזרים הפצועים, לכן היה צריך לבחור עוד זר אחד שלא יתלבש, זאת לאחר שקייל אלכסנדר התאושש לגמרי מהפציעה שלו והוא כשיר.

ברק לדרר מתדרך את שחקניו (לילך וויס-רוזנברג)ברק לדרר מתדרך את שחקניו (לילך וויס-רוזנברג)

מי שלא יתלבש הוא מי שלא התלבש כבר למעלה מחודש – דז וולס. השחקן שהגיע באמצע העונה מקבל את כל הסימנים שהוא לא ימשיך בעונה הבאה. חמשת הזרים שנרשמו הם: ג’ון הולנד, אקסבייר מנפורד, קייל אלכסנדר, בראיין אנגולה ו-וויל קאמינגס.

ברק לדרר אמר לקראת המשחק: "רמת גן היא אחת משתי הקבוצות שנמצאות בכושר הכי טוב בליגה. מבחינתנו זה משחק מאוד חשוב להמשך הדרך לקראת הבית העליון והפלייאוף, והתכוננו אליו בהתאם. אנחנו אוהבים את סוג המשחקים האלה ואני בטוח שכל השחקנים מבינים את החשיבות ויתנו את הכל".

דאסטי הנאס הוסיף על מאמנו: "אנחנו באמת נרגשים לצאת שוב ולשחק, כי כשיש משחק אחד בשבוע אתה רק רוצה שהוא כבר יגיע. רמת גן היא יריבה מצוינת, ואנחנו מרגישים מוכנים לעלות לפרקט ולהביא את הניצחון".

דז וולס. תקופה בחוץ (רועי כפיר)דז וולס. תקופה בחוץ (רועי כפיר)
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה