עיריית תל אביב בוחנת את האפשרות לשפץ את אולם הדרייב-אין בעיר בסיום העונה - ולבנות במקומו היכל גדול ורחב יותר, כך נודע לראשונה ל-ONE. הנושא נבדק על ידי חברת אדריכלים חיצונית, כאשר לפי ההערכות אם יילכו למהלך שכזה השיפוץ עשוי להימשך כשנתיים, במהלכן הפועל תל אביב תעבור לאולם זמני.

עיריית תל אביב-יפו עשויה להרחיב את היכל “קבוצת שלמה” במתחם הדרייב-אין הישן בעיר, בו משחקת קבוצת הכדורסל של הפועל תל אביב באופן קבוע ובו מתקיימים אירועי ספורט רבים לאורך השנה. העירייה שכרה צוות אדריכלים שבודק את ההיתכנות של השיפוץ והעלויות הכרוכות בכך.

לאחר הבדיקה, שצפויה להסתיים בחודשיים הקרובים, בעיריית תל אביב-יפו ישקלו האם לשפץ את מבנה האולם הקיים בסיום העונה ולבנות היכל רחב יותר עם כמות מושבים גדולה יותר ביציעים.

היכל שלמה (איציק בלניצקי)היכל שלמה (איציק בלניצקי)

כידוע, היכל "קבוצת שלמה" נחנך בשנת 2015 במתחם המשתרע על 6,600 מ"ר ומכיל כ-3,500 מושבים. במקור, עיריית תל אביב-יפו בנתה את ההיכל עבור קבוצת הכדורסל של הפועל תל אביב, לאחר שמתחם אוסישקין נהרס בצפון העיר. 

המחשבה על שיפוץ האולם הקיים נולדה מתוך רצון לארח אירועי ספורט מגוונים ולאפשר לאדומים להגדיל את ההכנסות מכל משחק שיארחו בהיכל בעתיד.

בעירייה ייקחו בחשבון גם את משך השיפוץ בהחלטה, כאשר לפי ההערכות הראשוניות השיפוץ עשוי להימשך כשנתיים. בעקבות השיפוץ, הפועל תל אביב תעבור לשחק באולם זמני, כאשר האפשרויות הריאליות עבורה הן לשחק בהיכל "מנורה מבטחים" או בהיכל "טוטו" בחולון.

בקבוצה עצמה מעדיפים אפשרות שלישית במקרה כזה, שיתנו לקבוצה שטח עליו היא תמקם אוהל מיוחד שתביא מחו״ל בו הקבוצה תקיים את משחקיה עד לסיום השיפוץ.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה