איתי מושקוביץ יחתום במכבי רמת גן על חוזה עד לסוף העונה הבאה, כאשר בקיץ לשחקן תהיה אופציית יציאה לחו״ל או לאחת משלושת הגדולות בארץ (מכבי ת”א, הפועל ת”א והפועל ירושלים), תמורת סעיף יציאה שאותו יצטרך לשלם.

הגארד הישראלי שבקיץ האחרון היה מועמד להפועל ירושלים, כבר היה נראה סגור בבירה, אך השיחות בין הצדדים נפלו ובסופו של דבר הוא יחתום במכבי רמת גן. כבר הושג סיכום בינה לבין הפועל חיפה ונותר רק לסגור פרטים אחרונים עם השחקן.

מושקוביץ שרק בקיץ האחרון עבר להפועל חיפה אחרי שנתיים בהפועל גליל עליון, יעבור באופן רשמי בקרוב לעולה החדשה לליגת העל, מכבי רמת גן, שחווה עד כה עונה מופלאה ונמצאת במקום השלישי עם מאזן 5:10.

מושקוביץ היה פצוע רוב העונה והספיק לשחק עד כה רק ארבעה משחקים, בהם קלע שש נקודות ב-13.5 דקות בממוצע. עם הצטרפותו, מכבי רמת גן מחתימה את אחד השחקנים הישראלים היותר מחוזרים עוד מהקיץ האחרון ומכוונת למקום גבוה כבר העונה ולאירופה כבר בעונה הבאה.

קולע העונה שש נקודות בממוצע. מושקוביץ (לילך וויס-רוזנברג)קולע העונה שש נקודות בממוצע. מושקוביץ (לילך וויס-רוזנברג)

מושקוביץ מצטרף לחבורה הישראלית של שמוליק ברנר שכוללת את: אדם אריאל (קפטן), כרם משעור, יהל מלמד, הראל דדון, ג'ורדן כהן, בניה סרור ויובל שניידרמן (פצוע). לאור הצטרפותו של מושקוביץ לרמת גן, הסגל הישראלי של הקבוצה גדל וכולל כבר שבעה שחקנים (ללא מושקוביץ).

בנושא אחר, מוקדם יותר היום הודיעה הפועל חיפה על הצטרפותה של טלי חיים לצוות ההנהלה של המועדון. חיים, ששימשה בעבר כמנכ״לית קריית אתא, מצטרפת להפועל חיפה ותהיה שותפה לניהול השוטף במועדון. בנוסף היא תהיה חלק מהנהלת הקבוצה לצידם של היו״ר יובל רוסמן, המנכ״ל רון פלדהיים ושאר חברי ההנהלה. 

רמת גן מביסה את נס ציונה 82:104
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה