מכבי תל אביב ‘אירחה’ הערב (שלישי) את ריאל מדריד וחטפה תבוסה כואבת של 99:70. הצהובים ספגו בכך את ההפסד החמישי שלהם במפעל, בעוד הבלאנקוס נמצאים במקום הראשון כשהם מושלמים עם 10 ניצחונות מתוך 10 משחקים.

קטש אמר: “זה אף פעם לא קל לשחק מול ריאל מדריד במיוחד איך שהם שיחקו היום, בשביל לנצח קבוצה כזאת צריך להיות מפוקס 40 דקות ולא היינו שם מספיק מבחינת ההגנה ולא היינו אגרסיביים, צריך ללמוד מהמשחק הזה, והיו כמה קליעות קשות באותן דקות ואם להיות כנה הם שלטו”.

המאמן המשיך וסיפר: “צריך להתאושש מבחינה פיזית, זה לא היה קל לחלק מהשחקנים, אבל מנטלית היינו בהרבה סיטואציות, במיוחד בשנה הזאת ובשנה שעברה, נגיב לאותן סיטואציות ואני סומך על השחקנים שנתאושש מזה ובעוד 48 שעות יש משחק מאוד חשוב, זה אף פעם לא מרגיש נחמד להפסיק בדרך הזאת, אנחנו נעשה את הטוב ביותר ונהיה ביכולת הכי טובה שלנו”.

לורנזו בראון וג'וש ניבו (האתר הרשמי של מכבי ת"א)לורנזו בראון וג'וש ניבו (האתר הרשמי של מכבי ת"א)

ג’וש ניבו אמר: “זה לא היה המשחק הכי טוב שלנו היום, לא הגענו עם כוונות הגנתיות טובות ולא הייתה לנו תשובה, אני חושב שצריך שיהיה לנו זיכרון קצר, יש משחק עוד 48 שעות ולהגיע מוכנים לאלבה ברלין, איך ששיחקתי לא ממש משנה אם לא ניצחנו, אז צריך להבין כקבוצה איך מתקדמים מפה”. לגבי המשחק הבא אמר: “זה משחק טוב בשבילנו אנחנו לא רוצים להפסיד שלושה משחקים ברצף אז צריך להתפקס למשחק הבא”.

לורנזו בראון הוסיף: זה הגיע לאיך ששיחקנו, בסוף לא דחפנו את עצמנו מספיק אבל משחק הבא יותר חשוב, זה חלק מהכדורסל וצריך להרים את הראש למעלה, יש עונה ארוכה. אני מרגיש כמו שאמרתי, צריך להתמקד למשחק הבא, לדחוף אחד את השני, להתאמן כל יום ולקחת אחריות כשעושים טעויות, ולדחוף כשעושים דברים טובים”.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה