ראשית, יש לציין כי אין כל קשר בין התוקפים בעיר לבין שחקני מחלקת הנוער של מכבי פתח תקווה. לאחר הפצת סרטון מזעזע בו מספר נערים תוקפים באכזריות נער בפתח תקווה, נעצרו ארבעה חשודים בני 17-15 בחשד למעורבות במקרה. על רקע הדברים, במחלקת הנוער של הקבוצה החליטו לערוך שיחות בין מאמני המחלקה ואנשי הצוות לבין השחקנים הצעירים וזאת בנושאים שחרט על דגלו המועדון הוותיק.

בהודעה שהופצה היום (שלישי) נכתב: "מחלקת הנוער של מכבי פתח תקווה מביעה את הזדעזעותה העמוקה מהמקרה המחריד שקרה אתמול בעיר פתח תקווה, כאשר ארבעה נערים הכו באכזריות נער אחד. מעבר למגרש הירוק, המחלקה חורטת על דגלה ערכים כמו כבוד האדם, סבלנות, סובלנות, אי אלימות ועזרה לזולת. מאמני המחלקה וצוותי האימון יערכו היום שיחות קבוצתיות בנושא עם כל קבוצות המחלקה".

השיחות יערכו לפני פתיחת האימונים הערב, כאשר במועדון הדגישו כי הנוכחות מצד כולם הינה חובה. המאמנים נתבקשו לשלוח זאת בתפוצה רחבה על מנת שכלל הילדים וההורים יקבלו את ההודעה החשובה מטעם מחלקת הנוער הכחולה. ולהבהרה נוספת, לנערים התוקפים אין כל קשר למחלקת הנוער של מכבי פתח תקווה והפעילות שנערכת הינה להעלות למודעות את הנושא, לשוחח עליו ולמנוע אותו סביבנו.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה