בשורה אדירה לחובבי הספורט בצפת והסביבה ולאוהבי הכדורגל בפרט. לראשונה, עירוני איתוראן קריית שמונה, שחזרה השנה לליגת העל בקבוצת הבוגרים, תשתף פעולה בהקמת מחלקת נוער ובית ספר לכדורגל. כך סוכם בין המועדון לראש עיריית צפת, יוסי קקון, ומחזיק תיק הספורט, שלום אלבז.

על פי ההסכם בין הצדדים, ק”ש תעניק מעטפת מקצועית לפיתוח תחום הכדורגל בצפת. במסגרת זו, יוקם בית ספר לכדורגל גדול ומקצועי לילדים, כאשר מנהל מקצועי מקריית שמונה ילווה את הפעילות ותוכניות האימונים לאורך העונה.

כמו כן, שתי קבוצות ממחלקת הנוער של ק”ש המשחקות בליגות הבכירות בישראל, יעתיקו את פעילותם לצפת ויאפשרו לשחקנים מוכשרים מצפת להצטרף למסגרות מקצועיות מתקדמות.

איזי שירצקי (רדאד ג'בארה)איזי שירצקי (רדאד ג'בארה)

לצד פעילות זו, יקיימו בצפת ימי מבחנים לצרוף ילדים ונערים במגוון גילאים למחלקת הנוער שתוקם בצפת, וגם היא תזכה לליווי מקצועי ומעטפת מקריית שמונה. מטרת שיתוף הפעולה היא לטפח את השחקנים הצעירים, להעניק להם מסגרת מקצועית, חינוכית-ספורטיבית רצינית ולאפשר להם להתקדם ולשחק ברמות הגבוהות.

ראש עיריית צפת יוסי קקון ברך על המהלך ואמר: “הבטחנו לייצג את כלל המגזרים וכך אנחנו עושים. הספורט חשוב לעיר ולציבור ויחד עם קריית שמונה, נשיב את הכדורגל לקדמת הבמה לצד ענפים נוספים שלקידומם אנחנו פועלים בדיוק כמו כאן – בשקט, במקצועיות וביסודיות”.

מחזיק תיק הספורט וחבר מועצת העיר, שלום אלבז, דיבר גם הוא: "המטרה היא לא להביא לילדים חולצה של קבוצה מליגת העל ולסיים שם את שיתוף הפעולה. יהיו פה צוותים מקצועיים שילוו אותנו, שחקנים מוכשרים יוכלו למצות את הכישרון והפוטנציאל בליגות בכירות בגילאים הצעירים ואף בקבוצה הבוגרת של קריית שמונה”.

האצטדיון בצפת (באדיבות דוברות העירייה)האצטדיון בצפת (באדיבות דוברות העירייה)

 אלבז הוסיף: “יהיו פה שחקני ליגת העל לתמוך וללוות את הילדים, צוות מקצועי ומעטפת כפי שלא הייתה מעולם בצפת. אני מודה לחבריי מקריית שמונה – יו"ר המועדון איזי שירצקי, מנכ"ל המועדון יוסי אדרי ומנהל מחלקת הנוער דורון שנפר, שנרתמו והתגייסו בצורה מרשימה ורחבה על מנת להשיב את הכדורגל לצפת. זו סנונית ראשונה, ברגע שנבנה דור המשך נקים גם קבוצת בוגרים בצפת”.

לוזון:מתרגשים לייצג את המדינה בתקופה הזו
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה