ליגת נערים ב' צפון סיפקה ביום שבת שער שלא רואים בכל יום: משחק הצמרת בין עירוני טבריה לבני מג'אר הסתיים ב-2:2 כשאילאי מסס גנב את ההצגה. החלוץ הטבריאני כבש במספרת מרהיבה אחרי שקיבל את הכדור מצד ימין והקפיץ את חבריו שלא נותרו אדישים.

עבור מסס זה היה השער החמישי שלו מתחילת העונה ואדם ג'ועבאט שהבקיע את שערה השני של טבריה במשחק, מצא את הרשת בפעם הרביעית העונה. מוחמד שאמי וריאן ג'אבר הבקיעו לבני מג'אר, אבל טבריה עדיין חזק בתמונת הצמרת כשהיא מתמודדת עם מ.ס. בני ממב"ע הגולן והגליל ומכבי סקציה מעלות תרשיחא על העלייה.

שער במספרת של מסס (באדיבות עירוני טבריה)

מכבי צעירי בענה ניצחה 1:6 את צעירי כפר כנא משערים של אחמד איסמאעיל (צמד), חליל בכרי, נדיי חלאיילה, מחמוד בדראן ומועד נעמה. פאיז אסעיד רק צימק. מכבי כפר מנדא והפועל תרשיחא נפרדו ב-2:2 כשעלי עראבי העלה את כפר מנדא ליתרון, איאן מרעי השווה, מוחמד חוג'יראת החזיר היתרון לכפר מנדא, אך בדקה ה-70 אזל נימר קבע את תוצאת המשחק. במשחק נוסף מכבי בני ריינה וצעירי סכנין נפרדו ב-0:0.

יתר המשחקים יתקיימו היום ומחר כאשר בני ממב"ע וסקציה מעלות תרשיחא יכולות להגדיל במעט את הפער בצמרת. מעלות תצא לכפר כנא, שם תפגש את הפועל המקומית, בעוד ממב"ע תארח בביתה את הפועל עירוני עראבה. בשני, מ.כ. מג'דל כרום תתמודד מול הפועל בני דיר אל אסד.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה