“תמיד אמרתי שהקבוצה שלי לא שייכת לליגה הזו”, ציין בהתרגשות רבה דוד יפת (52), מאמן קבוצת נערים א' של הפועל אדומים אשדוד, המשחקת בליגת נערים א' שפלה, שכבר ראה דבר או שניים במהלך הקריירה הארוכה שלו. בזמן שקבוצת הבוגרים לא הצליחה לעמוד בלחץ השנה בליגה הלאומית וירדה לליגה א' דרום, יש קבוצה אחת דומיננטית במחלקת הנוער שהרימה חיוך לכל שאר המחלקה ולמועדון בפרט. קבוצת שנתון 2006 של הפועל אדומים אשדוד.

במחזור ה-20, שני מחזורים לסיום, הקבוצה של דוד יפת קיבלה לידיה את צלחת האליפות לאחר שניצחה 0:8 את בית”ר גדרה משערים של נהוראי לוין (שלושער), אפק אמזלג (צמד), אריאל ספיר, אייל רחמים לבז ואיתי הרר. הקבוצה של דוד יפת תפגוש היום (שני) ב-16:45 את הפועל ירוחם במסגרת המחזור ה-21 בליגה, המחזור הלפני האחרון. נכון לרגע זה, אשדוד עם 16 ניצחונות, ללא תוצאות תיקו ובוודאי שללא הפסדים. מאזן השערים עומד על 18:109 עם 48 נקודות מלאות.

מכבי קריית מלאכי, הקבוצה שנמצאת במקום השני בטבלה, רחוקה 9 נקודות מהמקום הראשון. אין ספק שהפועל אדומים אשדוד של העונה היא קבוצה דורסנית והגיע לה להעפיל לליגה השנייה בטיבה בשנתון 2006. מלך שערי הקבוצה והליגה כולה הוא נהוראי לוין שכבש העונה (נותרו עוד 2 מחזורים) 43 שערים (!) ב-16 משחקים. כלומר, קצת יותר מ-2.5 שערים למשחק. לוין הגיע למועדון ממ.ס אשדוד וזו שנה שנייה ברציפות שיש לו לפחות 30 שערים.

עוד בחמישיית מלכי השערים של העונה אפשר למצוא את אורי ברבי וינון טלקר שהתכבדו ב-15 שערים כ"א עד כה. סה"כ, לוין, ברבי וטלקר כבשו 73 שערים לזכות אשדוד העונה, שהם כמעט 67% מכלל שערי הקבוצה. אפשר לציין גם את עילאי חנונה וראם חן – צמד השוערים של הקבוצה, שמשתפים פעולה יחדיו וספגו רק 18 שערים. אדומים אשדוד תצטרך לעבוד קשה מאוד בעונה הבאה כדי להשאיר את חמשת השחקנים הללו ולא רק הם, שבוודאי לנוכח העפלה לליגה חזקה יותר, יש מי מהם שירצה להתקדם עוד יותר.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה