מ.ס. קריית ים הודיעה על מינויו של צחי בכר כמאמן קבוצת הנוער של המועדון לעונה הבאה (2023/24). בכר שימש בעונה הנוכחית כעוזר מאמן בקבוצה הבוגרת של מכבי בני ריינה בליגת העל וכמאמן קבוצת הנוער של המועדון.

עם הצטרפותו, בכר אמר במעמד החתימה: ״הגעתי למועדון מסודר בעל תנאים שלא נופלים מליגת העל. אני שמח להיות פה, יש לי מטרה שאני אהיה חייב לעמוד בה. כבר בימים הקרובים אתחיל לבנות ולגבש קבוצה איכותית לעונה הקרובה. רוצה להודות על האמון בי ומאחל לכולנו בהצלחה״.

מנכ"ל המועדון, יוסי מלול, הוסיף: ״שמח על צירופו של צחי בכר לתפקיד מאמן קבוצת הנוער. אנחנו כמועדון נדאג להביא לפה שחקנים ממחלקות הנוער השונות באיזור שישתלבו גם בקבוצת הבוגרים של המועדון, וכמובן נמשיך לקדם את שחקני הבית שלנו. רוצה להודות באופן אישי לבני בניסטי על הבנייה של קבוצת הנוער בעונה האחרונה ועל היעדים שהצליח להשיג העונה. המטרות שלנו ברורות בקבוצת הנוער ונעשה הכל על מנת להשיג את המטרה בסיום העונה הקרובה. מאחל לכולם בהצלחה״.

את העונה הנוכחית סיימה קבוצת הנוער של מ.ס קריית ים במקום הרביעי בליגת נוער מפרץ (מחוזית) עם 13 ניצחונות, 2 תוצאות תיקו ו-5 הפסדים. קריית ים סיימה בין שלוש הקבוצות שכבשו הכי הרבה שערים העונה ומעל 100 שערים לקבוצה. אחרי שהפועל מטה אשר עלתה לליגה ארצית לנוער (צפון), תנסה בעונה הבאה קריית ים להיות הקבוצה המובילה במחוז ולהעפיל לראשונה בתולדותיה לליגה השלישית בטיבה בגיל נוער.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה