במכבי קריית מלאכי דרוכים. שרון רפאל, המנהל המקצועי במחלקת הנוער של המועדון הכתום מהדרום, שילם 1,100 שקלים להתאחדות לכדורגל, זאת על מנת להעביר לה מחר (שני) ערער בעניין החילוף בפעימה הרביעית שבוצע במשחק נערים ב' ארצית דרום של המועדון נגד מכבי קריית גת.

שתי קבוצות שנלחמות על חייהן בתחתית הטבלה ולא מעוניינות להגיע למצב בו מתמודדות במשחק הפלייאוף התחתון מול אחת מנציגות ליגת נערים ב' מחוזית.

בית הדין המשמעתי של ההתאחדות לכדורגל קבע ברביעי האחרון כי מכבי קריית מלאכי, הקבוצה שנלחמת על חייה כאמור, תספוג הפסד טכני בדמות 3:0 למכבי קריית גת, למרות שבמשחק עצמו הוליכה בחמישה שערים על קריית גת.

קביעתו של הדיין, עו"ד נעם ליבין, לא התייחסה כלל לתקדים בנושא, שקבע, בין היתר כי למרות ביצוע פעימה רביעית וחילוף, קבוצת מכבי חיפה תזכה למשחק חוזר מול מכבי עירוני עמישב פתח תקווה. 

בתוך כך, ביום חמישי הקרוב, תארח קבוצת הנוער של מכבי קריית מלאכי את מכבי קריית גת למשחק על טהרת המקום הראשון והעפלה לליגה הארצית לנוער, הליגה השלישית בטיבה בגיל נוער בשנים האחרונות.

המשחק יתקיים במגרש הביתי של קריית מלאכי, זאת בשעה 18:30. ניצחון של הכתומים יבטיח סופית עלייה והישג לקבוצת הנוער מאז עונת 2007/08, ב-12 שנות קיומה (בין עונות 2018/19 ל-2021/22 קבוצת הנוער לא התקיימה).

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה