לאחר שש שנות היעדרות ובתום 22 מחזורים בליגת נערים א' דן, מכבי יבנה היא זו שעולה לליגת נערים א' ארצית דרום, השנייה בטיבה. חניכיו של ניר איבגי גברו 1:2 על נחלת יהודה וזכו באליפות לעונת 2023/24, זאת לאחר שהשיגו 17 ניצחונות, תוצאת תיקו אחת ורשמו הפסד בודד, עם מאזן שערים של 15:72.

הקבוצה השיגה 52 נקודות, חמש נקודות יותר מהמקום השני, בו נמצאת מכבי שעריים. עמית בוכמן סיים את העונה עם 22 כיבושים, כמלך שערי הליגה. מאור שכטר, עם 12 שערי ליגה, סיים שני בטבלת הכובשים בקבוצה.

בין הקורות הצטיין העונה רועי טובול, שרשם 19 משחקים כשב-10 מהם שומר על רשת נקייה. ב-16 משחקים ספג לכל היותר שער אחד בלבד. השוער שגדל ברחובות, שיחק בחמש העונות האחרונות במחלקת הנוער של סקציה נס ציונה. גם בשמונה ממשחקיו בקבוצת נערים ב', ספג לכל היותר שער אחד.

יוסי זוזוט וראש עיריית יבנה (באדיבות מכבי יבנה)יוסי זוזוט וראש עיריית יבנה (באדיבות מכבי יבנה)

לאחר הנפת צלחת האליפות, ניר איבגי אמר ל-ONE: "תחילה אני רוצה להודות למנהל המקצועי יוסי זוזוט שנתן לי את הכלים כדי שנוכל לקחת אליפות. התחלנו את העונה במחנה האימונים שהיה מושלם מכל הבחינות, מקצועית וחברתית והיה גיבוש מדהים ברמה הכי גבוה שיש. עונה לא פשוטה עברה עלינו עם המלחמה והעצירות של האימונים. שאפו לילדים האלה, גברים אחד אחד.

"מכבי יבנה זה מועדון גדול שמתפתח להיות מועדון מוביל ברמה גבוהה מאוד. אני שמח שנפל בחלקי להיות שותף להיסטוריה שעשינו עם נערים א׳. אני מודה לחיים אזולאי, מוטי בן מויאל, נועם דוד ושוקי אמין על שיתוף הפעולה במשפחה שנקראת מכבי יבנה. כמובן שוב תודה לשחקנים שעבדו ונתנו את הכל, ביצעו את ההוראות הטקטיות והדברים המקצועיים. כל משחק היה ספורטיבי וניצחנו את רובם, כך שבסוף אנחנו חוגגים את האליפות".

אזעקה בזמן משחק נערים ג'
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה