קופץ כיתה. אבאי ארדני (36), מאמן קבוצת נערים א' של יבנה בעונה החולפת, מונה הבוקר (ראשון) למאמנה של קבוצת הנוער המשחקת בליגה הלאומית, הליגה השנייה בטיבה בשנתונים 2005/06. ארדני, שגדל במחלקת הנוער של מכבי יבנה, הוביל בעונה החולפת את יבנה למקום ה-5 והמכובד והרשים מאוד את המנהל המקצועי, יוסי זוזוט, שנתן לו את המפתחות לקבוצת הנוער. 

הצוות המקצועי של קבוצת הנוער יהיה, מלבד אבאי ארדני כמאמן ראשי, עומרי זראי מאמן כושר, נועם דוד מאמן שוערים ומנהל הקבוצה יהיה שוקי אמין. אבאי, לאחר חתימתו בקבוצת הנוער: ״אני שמח להמשיך בבית חם כמו מכבי יבנה. אני מאחל לנו עונה מוצלחת ושבעזרת השם נשיג את המטרות שבדרך, ובריאות לכולם״.

יוסי זוזוט, המנהל המקצועי של מכבי יבנה: ״מחלקת הנוער מודה לניר איבגי ומוטי בן מויאל על שנה וחצי של קידום קבוצות הנוער וקידום שחקנים לבוגרים. העונה יעמוד על הקווים אבאי ארדני שאימן בעונה החולפת את נערים א׳, ונאחל לו בהצלחה עם קבוצת הנוער. בהצלחה לכולם".

מעונת 2018/19 ועד לעונת 2021/22 אימן במחלקת הנוער של מועדון ספורט שיכון המזרח מראשון לציון. ככל שהתקדמו השנים קפץ שנתון. החל את דרכו עם נערים ג', המשיך עם קבוצת נערים ב', עלה לקבוצת נערים א' וקינח עם קבוצת הנוער של המועדון בעונת 2021/22.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה