אחרי שעשתה זאת בעונת 2013/14, קבוצת נערים א' של הפועל קריית אונו עלתה שוב לליגה השנייה בטיבה בשנתון 2006, הלא היא ליגת נערים א' ארצית דרום. בעונת 2018/19 קבוצת נערים א' של המועדון ירדה לליגה מחוזית ושיחקה שם במשך 4 עונות רצופות – כולל העונה, עד שבשבוע החולף השיגה ניצחון 1:2 על מכבי עירוני עמישב פתח תקווה ואתמול (שלישי) קינחה בניצחון 18 במספר העונה – מה שקבע כי היא העולה מליגת נערים א' מרכז לליגת נערים א' ארצית דרום.

בליגה בה החלו את דרכן 10 קבוצות ו-2 מהן התפרקו, קריית אונו השיגה ב-19 משחקי הליגה שלה 55 נקודות וכבשה 73 שערים. המדהים הוא שאלכסנדר סוטסקוב, שהצטרף למועדון בדצמבר, כבש בכל אחד ממשחקיו בליגה (12) ולזכותו 24 שערים עד כה (מלך שערי הליגה והקבוצה), נתון מטורף לנוכח העובדה שליקוט סרסור, המשחק במ.ס. כפר קאסם, יש 23 שערים העונה, אלא שמתפרסים הם על יותר משחקים.

מנחם צמח, אביו של ציון שחקן ליגת העל לשעבר, משמש כמנהל המקצועי של מחלקת הנוער במועדון וגאה עד מאוד בנערים הצעירים שהביאו למועדון גאווה ותקווה לבאות: “אני רוצה להודות לכל אחד ואחד מהשחקנים שהיו חלק בלתי נפרד מהעפלה לליגה השנייה בטיבה בנערים א'. תודה גדולה גם לבן אלתגר ולכל הצוות המקצועי שנתן אמון בכולם ודחף אותם להצלחה הגדולה הזו. אני מתמלא שמחה וכולי תקווה שגם בעונה הבאה נעשה דברים יפים יחדיו”.

המאמן בן אלתגר, המנהל רוני מזרחי, הקפטן ירין מזרחי ומלך השערים אלכס (באדיבות המועדון)המאמן בן אלתגר, המנהל רוני מזרחי, הקפטן ירין מזרחי ומלך השערים אלכס (באדיבות המועדון)

בן אלתגר, מאמן הקבוצה, סיפר ל-ONE: “התחלנו באימונים הראשונים עם 9 שחקנים, לאט לאט התגבשנו. אחרי המשחק במחזור ה-3 נגד כפר קאסם ידעתי שנרוץ חזק למעלה. אחרי המפגש השני איתם בחוץ, שניצחנו בדקה ה-94, ידעתי שנעלה ליגה וכלום לא ייקח לנו את זה. יש לי קבוצה של ווינרים. ניצחנו הרבה משחקים בזכות האופי המיוחד של הנערים האלו, האליפות הזאת כל כך מגיעה להם! הם גאווה למועדון הזה שנקרא הפועל קריית אונו! זאת הייתה עונה מטורפת מבחינתנו. זה הרגע הכי מאושר בקריירת האימון שלי”.

במועדון יצטרכו לעבוד קשה מאוד בקיץ הקרוב הרי שמי שישחקו בעונה הבאה בליגת נערים א' ארצית דרום הם לפחות חלק משחקני קבוצת נערים ב' של המועדון של העונה (שנתון 2007), אלא שהקבוצה שמשחקת בליגת נערים ב' ארצית דרום מדשדשת לה בתחתית הטבלה והיא במקום ה-14 בליגה. אם תרצה לשמור על העפלה המחודשת לליגת נערים א' ארצית דרום, הרי שתצטרך להביא שחקנים מבחוץ כדי לחזור לקבוצה הצעירה ולתקוע יתד מחדש בליגה השנייה בטיבה של השנתון.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה