קבוצת נערים א' של הפועל באר שבע, מליגת נערים א' על הבכירה של שנתון 2007, תחת הדרכתו של אורן פחימה, הוציאה אתמול (שבת) ממכבי תל אביב נקודה יקרה.

את השער של הפועל באר שבע כבש אילאי סקורי בדקה ה-11 ובדקה ה-13, יפתח סיגלר כבש שער עצמי אומלל שהעניק למכבי תל אביב שער שוויון, שסגר את ההתמודדות בחלקות נקודות.

הרגע המכונן של המשחק היה דווקא כשניב וקנין, קפטן קבוצת הפועל באר שבע הניף חולצה שחורה ובכותרתה "חטוף". ל-ONE נודע כי וקנין הניף את החולצה להשבתו של סמ"ר תומר אחימס ז"ל, חייל צה"ל שנפל ב-7 באוקטובר 2023 ונחשב חלל שגופתו נמצאת כיום בידי ארגון חמאס-דעא"ש בעזה.

בין תוצאות משחקי המחזורים השונים, במחלקת הנוער של הפועל באר שבע, המועדון התייחס אף הוא להנפת החולצה של וקנין, כשבין הדברים נכתב "וקנין מניף חולצה לזכרו ולקריאה להשבתו של סמ"ר תומר אחימס ז"ל, שהיה חבר משפחה קרוב. תומר ז"ל לחם ב-7 באוקטובר, נפל בקרב ומוגדר כעת חלל צה"ל חטוף בידי ארגון טרור".

ניב וקנין, שחקנה של הפועל באר שבע

סמ"ר תומר אחימס ז"ל, היה חבר קרוב מאוד של אחיו הגדול של ניב, שהיה מגיע איתו באופן קבוע למשחקי הקבוצה בכדי לתמוך בקפטן לא מעט. בן 20 היה בלכתו אחימס ז"ל.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה