מכבי פתח תקווה ניצחה היום (שבת) 1:2 במסגרת נערים א' בתוספת הזמן בבני סכנין, כאשר יהונתן אביב הבקיע את שער הניצחון הדרמטי במצב של 1:1.

שחקני פ"ת כמובן חגגו את שער הניצחון, ולפי טענות אנשי פ"ת ולפי הווידיאו, נכנסו אנשים מתוך הקהל פנימה ויחד עם חלק משחקני סכנין החלו לדחוף את שחקני פ"ת,  כאשר מאמן פ"ת עדי מישאל עצר אותם בגופו. שחקני פ"ת, לפי הוראת המאמן, ניסו לרדת לחדר ההלבשה ולא להיגרר לבלגן, ומישאל אמר לשחקניו כי הוא גאה בהם על ההתנהלות שלהם.

בפ"ת אומרים כי בסכנין התנצלו לאחר המשחק על מה שקרה, אבל מבחינתם זה לא לעניין ולא יכול להיות שהם באים לשחק כדורגל ויחוו אלימות.  

אלימות במשחק נוער בין סכנין למכבי פתח תקווה

אגב, סכנין מדורגת אחרונה בליגה במקום ה-16 ללא ניצחון העונה וזה היה הפסדה העשירי. לעומת זאת, מכבי פתח תקווה במקום השביעי ורשמה ניצחון שמיני.

איימן אבו יונס, המנהל המקצועי של מחלקת הנוער בסכנין, אמר בתגובה: פ"ת קבלו פנדל בתוספת הזמן בדקה ה-95, שלדעתי לא היה צריך להיות. הם בעטו וכבשו שער, והשופט שרק ישר לסיום המשחק. הם חגגו באופן טבעי את הגול ובסיום המשחק, היה שחקן שלהם שעשה תנועה לא טובה לעבר אחד מהקהל”.

עוד הוסיף אבו יונס: “אותו אוהד, אחד מקרובי המשפחה של הילד אצלנו, שראיתי בפעם הראשונה, קפץ מעל הגדר למגרש. הגשתי נגדו תלונה במשטרה. איש אבטחה שלנו רץ אחריו, תפס אותו והחזיר אותו בכוח. פתאום השחקנים החלו לריב ביניהם. אני הזמנתי משטרה, והיא שאלה את השופט שאמר שאין נפגעים. שאלו אותי האם מישהו מגיש תלונה, אני אמרתי שאני מגיש נגד אותו הורה. אחר כך דיברתי עם אנשי פ"ת והתנצלתי בפני הילדים והצוות. אנחנו מארחים את הקבוצות בצורה הטובה ביותר”.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה