האם אחרי שנתיים בליגת נערים א' ארצית דרום, הפועל ניר רמת השרון תחזור לליגת נערים א' על? הקבוצה של עמית ארצי עושה דרך מצוינת מתחילת העונה ולא רק בליגה – אלא גם במסגרת הגביע, שם חלפה על פני בית"ר טוברוק מליגת נערים א' על, כשניצחה אותה 0:2 משערים של עדי יצחק ורועי שקלים.

12 משחקים עברו מפתיחת העונה בעבור הפועל ניר רמת השרון והיא שומרת על מאזן מושלם ללא הפסדים. הקבוצה של ארצי ספגה עד כה (בליגה) 4 שערים בלבד ובין המצטיינים, אפשר למצוא את אליאב ממן, השוער ששיחק העונה 7 משחקים ושמר על רשת נקייה בכולם. ממן גדל והתחנך במכבי פתח תקווה כשבשנתיים האחרונות  הוא עושה עבודה נהדרת ברמה"ש.

נכון לרגע זה, הפועל ניר רמת השרון מוליכה הטבלה בפער של נקודה אחת מהפועל ראשון לציון של ציון צמח. יחד עם זאת, היא  נמצאת מעל קבוצות כמו הפועל פתח תקווה, הפועל ומכבי הרצליה ומכבי קביליו יפו, שנמצאות בצמרת וצפויות להוות יריבות משמעותיות העונה. הקבוצה של ארצי, היא אחת משתי הקבוצות היחידות עד כה שטרם ראו הפסד, הישג אותו היא חולקת עם הפועל הרצליה.

נערים ארצית רמת השרון (באדיבות המועדון)נערים ארצית רמת השרון (באדיבות המועדון)

אחרי 10 מחזורים, אין שחקן אחד בחמישיית הכובשים המצטיינים עד כה, כשמי שמוביל הטבלה הוא בכלל שחקנה של הפועל פתח תקווה, עמית אוחנה, שכבש 12 שערים במדי קבוצתו. הכובשים המצטיינים של רמת השרון הם תמיר בן ברוך עם שבעה שערים ורועי שקלים עם ארבעה שערים. כלומר, 11 השערים שלהם מהווים כ-36% מסך כל שערי הקבוצה בליגה.

מאמן קבוצת נערים א' של הפועל ניר רמת השרון, עמית ארצי, סיפר ל-ONE על העונה של חניכיו הצעירים: "פתחנו את העונה בצורה מצוינת עם הרבה מוטיבציה ולמידה ממשחק למשחק. זו ליגה מאוד קשה עם יריבות מעולות וקשוחות. מצאנו את הקצב שלנו כקבוצה והשילוב של עבודה קשה והתמדה מוכיח את עצמו עד כה בליגה ובגביע, שם עברנו  את שני הסיבובים כולל ניצחון על קבוצה מליגת העל”.

עוד הוסיף המאמן: “מניסיון עבר, וכבר לקחתי אליפות עם שנתון 2002, אני יודע שיש עוד ליגה ארוכה לפנינו. אנחנו שומרים על צניעות ומתמקדים בחיזוק היכולות הקבוצתיות שלנו מתוך ידיעה ששאר העונה הולכת להיות קשה עוד יותר. מילה טובה לכל הצוות המקצועי הרחב שמקיף את הקבוצה ומלווה אותה במסירות אין קץ".

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה