"תאי בריבו החדש", מציינים בסביבתו של דוד זוריץ בן ה-16, המשחק מזה חמש עונות במחלקת הנוער של בני אילת הדרומית. זוריץ, בן למשפחה צרפתית שנחתה באילת הדרומית, החל לשחק כדורגל בשנת 2018 כשהיה בן 11 בלבד. העונה, מלבד העובדה שהוא עוזר לקבוצת האם שלו, נערים ב’, המשחקת בליגת המשנה של שנתון 2007, החלוץ פורץ דרך בקבוצת נערים א’ של המועדון ועושה בה חיל.

ב-28 משחקים העונה, זוריץ רשם לא פחות מ-29 שערים בכל המסגרות, כש-26 מהם בליגה. כאמור, החלוץ פורץ דרך ושיחק העונה ב-16 משחקים עם קבוצת נערים א’, שנתון 2006, אצלה כבש 12 שערים בליגה ארצית דרום. הוא מדורג רביעי בטבלת מלכות השערים בליגה, עם שחקנים כמו עמית אוחנה מהפועל פתח תקווה, רן שהרבני מהפועל ראשון לציון ויובל גדעוני ממכבי הרצליה.

בטבלת מלכות השערים של ליגת נערים ב’ ארצית דרום, ליגת האם שלו, זוריץ מדורג שני כשלזכותו 14 שערים. רק לליאם אליה, מהפועל רמת גן, יש יותר שערים ממנו והוא עם 15. כמעט מחצית משערי הקבוצה העונה בליגת נערים ב' של בני אילת שייכים לזוריץ. אמנם הקבוצה נמצאת מתחת לקו האדום, אבל עדיין קיימת אמונה במועדון שאפשר להישאר בליגה. נערים א', לעומת זאת, רחוקה 10 נקודות מהקו האדום ונמצאת במצב טוב יותר.

דוד זוריץ (באדיבות יניב כהן)דוד זוריץ (באדיבות יניב כהן)

מתוך 28 המשחקים בהם שותף, רק בשבעה מהם לא הצליח למצוא את הרשת. אין ספק שליטוש במועדון כדורגל גדול ומכובד יותר, שהוציא שחקנים לחו”ל לא פעם, יכול להוביל את זוריץ הצעיר לגדולות, בדומה לשחקן אחר שגדל באילת והגיע למכבי פתח תקווה, תאי בריבו, שכיום מככב בוולפסברגר מהבונדסליגה האוסטרית.

החלוץ הצעיר, כאמור, החל את הקריירה שלו בגיל 11 באקדמיית הכדורגל של בני אילת. כבר בעונתו השנייה במועדון ראו בו את הפוטנציאל הפורץ ממנו ומלבד היותו שחקן ילדים ב', ניתנה לו האפשרות להיות חלק מסגל קבוצת ילדים א'. באותה עונה סיים עם תשעה שערים. בהמשך, כשעלה לקבוצת ילדים א', רשם 19 שערים, ובעונה שעברה, שיחק הן בקבוצת נערים ג' והן בקבוצת נערים ב' של המועדון והסתפק ב-16 שערים בכל המסגרות.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה