דמות חדשה-ישנה במחלקת הנוער של מכבי עירוני עמישב פתח תקווה. במועדון החליטו לצרף את ניר ינובסקי בן ה-50, שאימן את קבוצת נערים ב' (על) של בני יהודה תל אביב בעונה החולפת. בעונת 2024/25, המתקרבת בצעדי ענק, צפוי לשמש כמנהל מקצועי במחלקת הנוער הירוקה מפ”ת, מקום אותו הוא מכיר היטב, הרי ששימש כמאמן קבוצת הנוער במחלקה בעונות 2020/21 ו-2021/22.

דרכו המקצועית על כר הדשא החלה בעונת 2006/07 כמאמן קבוצת ילדים ב' במחלקת הנוער של הפועל פ”ת. אחרי שמונה שנים רצופות במחלקה, חבר למחלקת הנוער של הפועל רעננה בעונת המשחקים 2014/15.

אגב, באותה עונה, מלבד היותו מאמן נערים ב' באדומים מהשרון, אימן את קבוצת ילדים א' של פתח תקווה. בעונת 2016/17 החל לאמן במחלקת הנוער של מכבי הרצליה, שם שימש בעבר כמנהל מקצועי.

עמישב פ"ת (נלי חתוכה)עמישב פ"ת (נלי חתוכה)

הודעת מכבי עירוני עמישב פתח תקווה, לאחר חזרתו של ינובסקי למחלקת הנוער של המועדון: "ברוך שובך! עונה חדשה בפתח ואנחנו מברכים בברכת 'ברוך הבא וברוך השב' את ניר ינובסקי. ניר, שאימן במועדון מספר עונות, חוזר אלינו לקדנציה נוספת וחדשה, וינהל מקצועית העונה את החטיבה הבוגרת של מחלקת הנוער במועדון. לנו נותר רק לאחל לו הרבה הצלחה. כולנו מאחוריך ויאללה עמישב".

אוסקר גלוך כובש מהאוויר ומעלה לסטורי
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה