על רקע המשבר במקצועי החריף, באיירן מינכן הודיעה רשמית ביום רביעי האחרון כי תומאס טוכל יעזוב את הקבוצה בסיום העונה. יאן-כריסטיאן דרייזן, מנכ”ל הבווארים, רמז בהודעת המועדון על העתיד כשאמר: “המטרה שלנו היא לבצע הערכה ספורטיבית חדשה עם מאמן החדש לעונת 2024/25”.

ב’בילד’ הגרמני נטען כי באיירן מתכננת מהפכה גדולה בסגל שלה לעונה הבאה וכתבו כי 13 שחקנים עתידם פתוח ולא ברור מה יקרה איתם בקיץ. “תומאס טוכל יעזוב בסוף העונה לכל המאוחר, אבל יהיה גם שינוי גדול בסגל של הקבוצה”, נכתב. בכלי התקשורת פירטו את מצבו של כל שחקן והאם עתידו בטוח במועדון.

במצבת השוערים, מקומם של מנואל נוייר וסוון אולרייך מובטח לעונה הבאה, אך של דניאל פרץ לא. “הישראלי הובא כפרספקטיבה ושיחק בניצחון 0:4 על מונסטר בגביע. לאחרונה, השוער שחתום על חוזה עד 2028 נעדר עקב פציעה בברך. הוא אמור להתפתח כשוער לעתיד ובקיץ ייבחן מהלך השאלה”, נכתב בגרמניה.

דניאל פרץ (האתר הרשמי של באיירן מינכן)דניאל פרץ (האתר הרשמי של באיירן מינכן)

בין הבלמים, קים מין ג’ה הוא היחיד שצפוי להיות בוודאות בעונה הבאה בבוואריה, בעוד אריק דייר, מתיאס דה ליכט, דאיו אופמקאנו עשויים לעזוב בקיץ. בונה סאר ייפרד מהקבוצה בוודאות, כשגם עתידם של המגנים נוסייר מזראווי, אלפונסו דייויס וטארק בוכמן בספק. 

“יוזואה קימיך הוא המחלוקת הגדולה במועדון. אין לו עתיד תחת טוכל ויש תקווה שתחת מאמן האחר הוא ימצא את הכוח הישן שלו”, נכתב על הקשר שגם עתידו בספק. לצד קימיך, לאון גורצקה הוא השחקן היחיד בחוליית הקישור שעשוי לעזוב את המועדון בקיץ הקרוב, כשכל השאר עתידם בטוח. 

בהתקפה, בריאן סראגוסה, תומאס מולר והארי קיין הם היחידים שמקומם לעונה הבאה בטוח בבוואריה. סרג’ גנאברי, קינגסלי קומאן, מתיס טל ולירוי סאנה עשויים לעזוב, אם בהשאלה או במכירה, כשאריק מקסים צ’ופו מוטינג מסיים את חוזהו במועדון בקיץ ויעזוב כשחקן חופשי. 

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה