באיירן מינכן נערכת ליום שאחרי מנואל נוייר וחושבת על האפשרות שהקפטן ירצה לפרוש אחרי סיום חוזהו ב-2025. ב'בילד' דווח שאלופת גרמניה חוקרת את האלטרנטיבות שלה לקראת ההמשך.

אלכסנדר נובל הוא אחד המועמדים הבולטים, כאשר כריסטוף פרונד ומקס אברל נמצאים איתו בקשר. בהנהלת של המועדון עדיין מאמינים שנובל יכול להיות היורש של מנואל נוייר.

התוכנית של באיירן היא להציע לנובל חוזה חדש ל-4-5 שנים ולהשאיל אותו שוב לשטוטגרט למשך שנה לפחות כדי שישחק בליגת האלופות וימשיך להתפתח. גם ניוקאסל ורומא ביררו לאחרונה לגבי השוער, שמרגיש בנוח בשטוטגרט.

דניאל פרץ (רויטרס)דניאל פרץ (רויטרס)

באיירן בוחנת גם את שוק השוערים הזרים. דיוגו קוסטה של ​​פורטו ומייק מיינאן של מילאן נמצאים במקום גבוה ברשימה. כל אחד מהם יהיה 'החתמה עם הצהרה'. קוסטה ומיינאן הוכיחו את האיכויות שלהם ברמה הגבוהה ביותר, אבל שניהם יהיו יקרים.

שם נוסף ברשימה הוא השוער ההולנדי של ברייטון, בארט ורברוגן (21). המועדון בדק את מי שהראה לאחרונה את הפוטנציאל שלו במשחק מול גרמניה, אבל הוא עדיין צריך להראות עקביות.

לבסוף התייחסו בכלי התקשורת הגרמני גם לדניאל פרץ: “ראשי באיירן מרוצים מביצועיו, מההתפתחות והאימונים של דניאל פרץ. עם זאת, הוא צפוי לעזוב את המועדון בהשאלה בקיץ כדי להתאמן ולשחק ברמה הגבוהה ביותר”.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה