הפועל פתח תקווה ברבע גמר גביע המדינה. המלאבסים רשמו הערב (חמישי) ניצחון בכורה תחת בני לם כשהביסו 0:4 את בני יהודה בשמינית הגמר ועלו ל-8 האחרונות של המפעל השני בטיבו בישראל. 

בני לם אמר אחרי המשחק: "כל משחק הוא בפני עצמו. אמרתי אחרי ריינה שהוצאנו נקודה שנקודה היא טובה לביטחון. עכשיו זה היה חשוב לביטחון שלנו לנצח נגד בני יהודה. אני מודע לזה ששיחקנו נגד עשרה שחקנים, אבל העיקר שבאנו ונראינו טוב".

המשחק מול הפועל ת"א: "עכשיו זה משחק חדש, משחק על עונה שלמה, על שש נקודות. אני מצפה לדחיפה מהקהל, אבל אם להתייחס למשחק היום: עצם זה שהקבוצה הבקיעה שערים זה עשה לי טוב".

שחקני הפועל פתח תקווה חוגגים (שחר גרוס)שחקני הפועל פתח תקווה חוגגים (שחר גרוס)

האמונה: "כל הזמן אנחנו עובדים מנטלית - על העניין של האמונה, של הביחד, על הקטע שגם מי שלא משחק או לא מתלבש ידחוף. אנחנו קבוצה וזה צריך להיות הסוד שלנו עכשיו בתקופה הזאת. דאגתי מזה ששלטנו בהתחלה ולא הבקענו, אבל בחצי השני התפוצצנו".

"אני יודע מה זה גביע, שגם עם עשרה שחקנים אתה יכול להפסיד. ראינו אתמול ששלושת הקבוצות הגדולות הסתבכו. רצינו לעבור בשקט ולהתכונן להפועל, שזה המשחק הגדול מבחינתנו", סיכם.

עומר פרץ סיכם: "אם לקשר את זה לאדום? אפשר, אבל גם עד האדום לא היינו במשחק. זה היה סיוט מתמשך המשחק הזה, אבל נדפדף אותו הלאה. אין לי יותר מדי מה לקחת, נצטרך להמשיך לרמה"ש".

עומר פרץ (שחר גרוס)עומר פרץ (שחר גרוס)

"היינו קצת בבעיה - אבובאקר עם בעיה בברך, אלירן עטר עם בעיות גב, מיקו נפצע לנו בקרסול. היינו קצת קצרים מבחינת הסגל, תמרנו עם מה שיש. יש לנו משחק עוד שלושה ימים והייתי צריך לעשות חושבים לגבי זה. הופעה לא טובה שלנו בלשון המעטה, אבל אין לנו ברירה אלא להעביר את זה מהר בגלל חשיבות המשחק מול רמה"ש. נביא אנרגיות אחרות".

"זו תוצאה קשה, אבל אין נוסחאות פלא ברגעים האלה. נצטרך להביא משהו אחר ביום שני, משהו יותר ראוי. אנחנו סופגים המון שערים בתקופה האחרונה ונצטרך לשים לזה דגש. אנחנו עדיין במקום השני בליגה, עם פער מהמקום השלישי. נכון שזה יהיה קשה עד הסוף, אבל אנחנו מגיעים במלוא הכוח", סיכם.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה