גביע הטוטו של הליגה הלאומית נמשך היום (רביעי) עם חצי הגמר הראשון, בנוסף למשחקי הדירוג על מקומות 5-8. עירוני טבריה חגגה עם 1:3 על עכו בדרך לגמר של המפעל, אך המשחק הגדול של הערב הגיע מההתמודדות בין נס ציונה לכפר סבא במשחקי הדירוג, כשהשתיים סיפקו מועמד למשחק העונה של המפעלים בלאומית כבר עכשיו עם 3:4 מרהיב של הכתומים על הירוקים.

חצי גמר: עירוני טבריה – הפועל עכו 1:3

החבורה של אלירן חודדה הייתה טובה מזו של אלון זיו לאורך כמעט כל המשחק, למרות שעכו השיגה שוויון זמני. חוליו סזאר רשם שתי החמצות ענק, אך הוכשל ואיפשר לשי קונסטנטין לכבוש את הראשון בפנדל. סטפן וילוטיץ’ השיג לעכו שוויון לארבע דקות בלבד, עד שאלי בלילתי החזיר את הקבוצה מהכנרת ליתרון ואותו סזאר חתם בעצמו.

דקה 28, שער! עירוני טבריה עלתה ל-0:1: אחרי שהחמיץ פעמיים, חוליו סזאר הוכשל ברחבה ואיפשר לשי קונסטנטין לדייק מהנקודה הלבנה.

דקה 39, שער! הפועל עכו השוותה ל-1:1 סטפן וילוטיץ’ בעט בנגיעה מהאוויר מהגבהה טובה וקבע שוויון באצטדיון בעפולה.

דקה 43, שער! עירוני טבריה עלתה ל-1:2: זה היה מהיר. אלי בלילתי החזיר את היתרון לקבוצה של אלירן חודדה עם שער נאה.

דקה 54, שער! עירוני טבריה עלתה ל-1:3: אופק אטיאס טעה בענק, מסר ישירות לסזאר והחלוץ לא התבלבל באחד על אחד ברחבה והרשית את השלישי של הקבוצה מהכנרת.

משחק מיקום 5-8: נס ציונה – כפר סבא 3:4

משחק פשוט מטורף באצטדיון בנס ציונה. הכתומים היו בדרך לניצחון כשהובילו 0:2 משערים של ינאי דוד, אח של דין, וליאור ברקוביץ’, אך מור יוסף צימק. הגבהה של ברקוביץ’ הסתיימה בשלישי של היורדת הטרייה כשיואב גביזון כבש ויאקוב סילבסטר, הרכש הטרי ואקס בית”ר ירושלים, יכול היה לסיים סיפור, אך החלוץ הסלובקי החמיץ פנדל.

מפה התחילה הדרמה האמיתית. דודו ביטון צימק ל-3:2 ולאחר מכן היום הנפלא של אייל ברקוביץ’ נמשך כשבן נוסף שלו, טום ברקוביץ’, השווה בדקה ה-94. המשחק המדהים לא נגמר כאן ובן אוזולבו ניצח את המפגש בדקה ה-96 אחרי מהלך אישי נהדר. נס ציונה כעת תמתין למנצחת בין מכבי הרצליה ולנוף הגליל.

דקה 23, שער! סקציה נס ציונה עלתה ל-0:1: מהלך קבוצתי נפלא של הכתומים הגיע ליואב גביזון, זה העביר רוחב וינאי דוד, אחיו של דין, כבש מתוך הרחבה.

דקה 32, שער! סקציה נס ציונה עלתה ל-0:2: ליאור ברקוביץ’ הרים, הכדור הורחק עד לגביזון ומבשל השער הראשון הכפיל הפעם בעצמו.

דקה 39, שער! הפועל כפר סבא צימקה ל-2:1: רז ברוכיאן מצא את מור יוסף וזה צימק את התוצאה לפני ההפסקה.

דקה 47, שער! סקציה נס ציונה עלתה ל-1:3: עם פתיחת החצי השני, ליאור ברקוביץ’ החזיר את היורדת הטרייה ללאומית ליתרון כפול.

דקה 80: יאקוב סילבסטר קיבל הזדמנות לכבוש שער בכורה בכתום, אך החלוץ הסלובקי בעט פנדל רע ואביחי דהן הציל.

דקה 86, שער! הפועל כפר סבא צימקה ל-3:2: דודו ביטון הפיח תקווה בירוקים עם שער מצמק נוסף של קבוצתו.

דקה 90+4, שער! הפועל כפר סבא השוותה ל-3:3: איזו דרמה. בעיטה לא טובה הגיעה ברחבה לטום ברקוביץ’, שהשתלט יפה וקבע שוויון עמוק בתוך תוספת הזמן. איזה יום עבור משפחת ברקוביץ’.

דקה 90+6, שער! סקציה נס ציונה עלתה ל-3:4: לא ייאמן. פעולה מבריקה של בן אוזולבו נתנה ניצחון הכי דרמטי שיש לכתומים, שתי דקות בלבד אחרי השוויון המותח של כפר סבא.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה