נבחרת ישראל הצליחה להוציא אמש (רביעי) 1:1 מול נבחרת שווייץ והיא כבר לא תלויה בעצמה במאבק על המקום ביורו 2024, אבל עדיין חזק בתמונה. כעת הכל מתנקז למשחק מול רומניה ביום שבת בבודפשט, בו הנבחרת של אלון חזן תהיה חייבת לנצח את הרומנים, על מנת להיות במצב שבו היא יכולה להעפיל לטורניר דרך אחד משני המקומות הראשונים. 

בניגוד למשחק מול קוסובו, בו “מועצת החכמים” (ותודה לחזן על השם החדש לפודקאסט) ביקרה את מאמן הנבחרת ואת כך שלא עשה התאמות למצב הדשא עליו שיחקו, הפעם אלון חזן ניהל את המשחק בצורה נהדרת, הגיב באופן מושלם למה שקרה על הדשא והשינויים שלו הן בגישה המקורית למשחק, בהרכב ואף בחילופים – הכל היו מדויקים. 

רז אמיר, אורן קדוש וגידי ליפקין עם סיכום ה-1:1 נגד שווייץ, בו דנו בפרק במספר דברים. האם השופט פגע בנו או בעצם עזר, מי באמת טעה בגול שספגנו, הוויכוח הסוער שהתפתח סביב שאלת דור תורג’מן ודקות המשחק שלו במכבי תל אביב בכלל, ההופעה המרשימה של מוחמד אבו פאני, היכולות של ענאן חלאילי ומה יהיה הרכב הנכון ביותר למשחק המכריע מול הרומנים. וגם: דיווח מהונגריה של עמית לוינטל ואיך אפשר בלי גבי קניקובסקי. האזנה נעימה.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה