הכוכב האדום סיימה את דרכה באירופה. כשברק בכר מונה למאמן אלופת סרביה הציפיות היו בשמיים וכולם קיוו שהוא יוביל את הקבוצה לקמפיין מוצלח בליגת האלופות, אבל הערב (שלישי) הפסד 2:0 ליאנג בויז חרץ את גורלה והכוכב האדום תסיים רק במקום הרביעי בבית שכולל גם את מנצ’סטר סיטי אלופת אירופה המכהנת ור.ב לייפציג.

“שיחקנו טוב ויצרנו הרבה מצבים, בליגה אנחנו לא מייצרים כמות כזו של מצבים”, סיכם ברק בכר. “החמצנו וספגנו בצד השני, זה סיפור המשחק. נכשלנו בתוצאה, אנחנו יודעים את זה, אבל לא שיחקנו רע ונתנו הכול עד הסוף. אני לא יכול להיכנס למגרש ולכבוש בעצמי. עכשיו אנחנו צריכים להתרכז בליגה. כשאתה לא כובש, אתה סופג. עכשיו אנחנו צריכים להאמין שאנחנו יכולים להשתפר במשחקים הבאים”.

המאמן הוסיף: “פתחנו את המשחק טוב מאוד, תוך שש דקות יכולנו להבקיע שלושה שערים. גם אחרי שספגנו פעמיים עדיין תקפנו ויצרנו הזדמנויות. האשמה היא של כולנו. כמובן שזה כישלון שסיימנו אחרונים בבית, אבל אני רוצה לציין את הדברים הטובים מהמשחק הזה. היינו צריכים גם מזל קטן, אני גאה בשחקנים שנתנו את המיטב. אנחנו צריכים להרים את הראש ולהתמקד במה שמחכה לנו בעתיד. להתפטר? אני אף פעם לא מוותר, אני מאמין בקבוצה”.

עומרי גלזר ואלכסנדר דראגוביץ' מאוכזבים (רויטרס)עומרי גלזר ואלכסנדר דראגוביץ' מאוכזבים (רויטרס)

הקפטן אלכסנדר דראגוביץ’ אמר: “זה נגמר עכשיו. יש לנו עוד משחק אחד, ננסה לנצח בבית מול האוהדים שלנו, אחרי זה נתמקד במשחקי הליגה. באופן כללי, שיחקנו משחק טוב מאוד, היו לנו שש או שבע הזדמנויות גדולות, יכולנו להוביל בהפרש של שני שערים אבל לא כבשנו וככה זה בכדורגל. אם אתה לא כובש שערים, אתה משלם עליהם”.

ולדימיר לוצ’יץ’ שנכנס מהספסל בדקה ה-59 והביא מעט שינוי למגרש, אך לא הצליח להשפיע על התוצאה, הוסיף: “הם השיגו יתרון גדול בגלל הטעויות שלנו. יאנג בויז קבוצה מצוינת, הם שיחקו מצוין והשתמשו בטעויות שלנו כדי להשיג את היתרון הזה. קיווינו לסיים במקום השני בבית שלנו או אפילו לרדת לליגה האירופית, אבל לצערנו הפסדנו הכול”.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה