אלימות במגרשים, “טייק 331”. אמש (מוצאי השבת), בזמן שכמעט כל עם ישראל ישב מול מרקע הטלוויזיה בכדי לדלות מידע אודות תקיפתה של איראן, שהשתבשה, כפי שנודע לנו הבוקר (ראשון) וטוב שכך, התקיים לו משחק הכדורגל בין מכבי גבעת שמואל להפועל צפרירים חולון, זאת במסגרת המחזור ה-23 בליגה ג' תל אביב, פלייאוף עליון. המשחק לא הושלם, כיוון שלאחר השער השני של גבעת שמואל, אחד משחקני צפרירים חולון סטר לשופט הראשי, ששרק לסיום מוקדם מהצפוי.

אירוע חמור ולא מוצדק בכלל ארע במגרש הסינתטי בפתח תקווה המושבה. מי שהיה קרוב לאירוע הוא חבר ההנהלה של צפרירים, נחום שרון, שעמד מאחורי השער, באזור של חדרי ההלבשה, למי שמכיר את המגרש.

לאחר שנחום ראה את שחקנו, עידן אשכנזי (הקפטן), סוטר בעוצמה לשופט הראשי, רן אמסילי, ניגש הוא לשופט, חיבק אותו ואמר לו כי הוא מתנצל מעומק נשמתו בשמו, בשם המועדון ובשם השחקן שלפני רגעים עשה מעשה חמור מאוד.

השחקן, עידן אשכנזי, לאחר המקרה, עזב תכף ומיד את האזור והבין לבדו כי המעשה שעשה אינו ראוי לו, ובוודאי שלא בעבור השופט, שהגיע בסך הכל מטעם ההתאחדות לכדורגל לשפוט משחק כדורגל מהפלייאוף העליון בליגה ג' מחוז תל אביב בסך הכל.

השחקן צפוי לעלות לבית הדין המשמעתי בעקבות האירוע וכך גם קבוצתו, צפרירים חולון. השחקן צפוי להיות מורחקת מהמגרשים, בעוד צפרירים עלולה לספוג הפסד טכני לאור האירוע.

מאיגוד השופטים נמסר: "השופט ציין את התקרית בדו"ח השיפוט וזה יועבר לתובע ההתאחדות שאמור לטפל בנושא משמעתית".

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה