7.10.23 הוא תאריך שהכדורגלן בן בנימין לא ישכח לעולם. מצד אחד חייו ניצלו במסיבת הטבע נובה, בה הוא השתתף ליד רעים ובה 364 איש נטבחו, מנגד הקריירה שלו כשחקן כדורגל הגיע לסיומה כאשר רגלו נקטעה אחרי שנפצע במתקפת החמאס במסיבת הטבע. בנימין נפגע ברגלו מרסיסי רימון שהושלך לעברו במנוסתו במסיבת הטבע.

בזמנו סיפר בנימין ל-ONE: "היינו 40 אנשים בבונקר עד אשר זרקו עלינו רימונים. ראיתי בבונקר מראות קשים שקשה לתאר של חלקי גופות".

אך מלבד השיקום והחיים אחרי התופת שעבר, בנימין נאלץ להתמודד בחזית אחרת. הוא מנהל תביעה במוסד לבוררות בהתאחדות לכדורגל נגד מועדון ספורט צעירי טייבה מליגה א' ותבע את הקבוצה על סך של 166,750 שקל באמצעות עו"ד אוהד כהן.

בנימין חתם בקבוצה ב-19.7.22, לתקופה של שמונה חודשים וטוען נגד הקבוצה כי: "הנתבעת, לעומת זאת, התנהגה בחוסר תום לב מוחלט, הפרה את ההסכם ואת הבטחותיה  ולא שילמה לתובע את שכרו בהתאם להסכם. פעם אחר פעם התובע הפציר בנתבעת כי הוא דורש לקבל את שכרו במלואו ושעליה לקיים  את הוראות ההסכם. כל פניותיו עלו בתוהו".

ימים לא פשוטים. בן בנימין (פרטי)ימים לא פשוטים. בן בנימין (פרטי)

עוד נטען בתביעתו של בן בנימין: "עד לחודש ינואר 2023, במקום לשלם לתובע חמש משכורות, הנתבעת שילמה לתובע רק שתי משכורות בגין חודשים ספטמבר 2022 ואוקטובר 2022, בסך כולל של 30,000 שקל נטו. משכך, חשש התובע כי ייתכן והקבוצה נמצאת בקשיים כלכליים חמורים עד כדי חדלות פירעון של ממש. התובע החליט להודיע על עזיבתו את הקבוצה בשל הפרת ההסכם על ידי הנתבעת. הנתבעת מצידה, בחוסר תום לב מובהק, התנתה את שחרור כרטיס השחקן של התובע בתמורה לוויתור של 15,000 שקל משכרו. דהיינו, הנתבעת הסכימה ליתן חתימתה להעברת כרטיסו בפורטל ההתאחדות בתמורה להסכמתו לקבל סך של 20,000 שקל בלבד במקום 35,000 שקל.

כמו כן בתביעתו נטען: “התובע היה נואש לחתימת הנתבעת בפורטל ההתאחדות לכדורגל לצורך העברת כרטיס השחקן שלו ונאלץ בלית ברירה להסכים לוותר על שכרו כמבוקש על ידי הנתבעת, אלא שלאחר שעשה כן, לא דמיין כי גם הסכמה זו תופר בגסות ע"י הנתבעת".

ממשרדו של עו"ד אוהד כהן המטפל בשחקן נמסר בתגובה כי: "מרגע שנודע לנו על האסון הנורא שפקד את לקוח משרדנו, בן בנימין, ביצענו מספר פניות לטייבה בתקווה שתשכיל לשלם לו את חובו בכבוד המגיע לו ויפה שעה אחת קודם. לצערנו עד אתה טרם נעננו למרות מאמציו הכנים גם של בא כוחם".

פנה לטייבה. עו"ד אוהד כהן (יח"צ פרטי)פנה לטייבה. עו"ד אוהד כהן (יח"צ פרטי)

עבד רביע, האיש החזק במועדון ספורט צעירי טייבה הגיב לשאלות:
לבן בנימין קטעו רגל, מדוע אתה לא פותר את העניין הזה?
"מי אמר לא פותר? יש פה בית משפט ודיונים".

למה אתה לא פותר את זה?
"הוא שיחק אצלנו, אנחנו מאחלים לו רפואה שלמה, אוהבים ומחבקים אותו, הכל בסדר. יש עו"ד הוא מטפל".

אתה יודע שקטעו לו רגל, למה הבושה הזו שאתם מושכים את זה?
"איזו בושה? מאחלים לו רפואה שלמה, מחבקים אותו, אוהבים אותו. יש בית משפט והוא יקבע". 

עו"ד אלדד אהרוני המייצג את טייבה אמר בתגובה: "התביעה של בן בנימין הוגשה עוד הרבה בטרם האירוע המצער בפסטיבל נובה. הצער על פציעתו של השחקן הוא גדול, אבל אינו קשור להליך המשפטי. בכל מקרה וכמחווה אנושית הקבוצה תעשה כל מאמץ לסיים את ההליך באופן המהיר ביותר וכמובן שתשלם כל מה שיפסוק הבורר. הניסיון של האתר לייצר משוואה של רעים או טובים הוא מיותר ואף אינו הוגן". 

בטייבה עוד מבקשים להדגיש כי בנימין היה אצלם הרבה זמן לפני מה שקרה לו, ומאחלים לו בריאות.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה