אחרי ניתוח היריבה, מ.ס. דימונה, שצופה קהל של 700 איש במגרשה הביתי, הרי שהפועל כפר שלם, בדומה לדימונה, מגיעה להתמודדות לאחר הפסד צורם בשבוע שעבר להפועל לוד, בדמות 1:0. כפר שלם צירפה לפני תום מועד העברות לא מעט שחקנים מעניינים וביניהם החלוץ של מכבי הרצליה בעונה החולפת וזו הנוכחית, עידו אקסברד. בשישי, 12:45, השתיים יפגשו ראש בראש בדימונה, כשלשתי הקבוצות 31 נקודות.

גם כפר שלם וגם דימונה יודעות שכל תוצאה מלבד ניצחון תהיה רעה להן, שכן שמשון תל אביב וחי אבייב עם 30 נקודות כבר, לאחר ניצחון 0:4 במסגרת המחזור ה-17 שנפתח כבר אתמול (רביעי). כפר שלם, במשחק החוץ שלה, עם שני הפסדים בלבד (מתוך 8 משחקים). מאזן חמשת משחקי החוץ האחרונים של הכתומים: 2 ניצחונות, 2 הפסדים ותוצאת תיקו אחת.

כפר שלם אולי הקבוצה הפורייה בליגה (31 שערים), אבל חשוב לזכור כי את רוב שעריה (19 במספר) מבקיעה בביתה. בחוץ, כובשת בממוצע לפחות שער אחד (1.5 שערים למשחק, אם מדייקים). שערי החוץ של כפר שלם מתחלקים בין המחצית הראשונה לשנייה (6/6). רוב שעריה מתקבצים בין הדקות 40 ל-65. הכתומים מרבים לספוג במחצית השנייה (4 שערים, כ-57%).

נועם שוהם (יונתן גינזבורג)נועם שוהם (יונתן גינזבורג)

נועם שוהם אמר ל-ONE לקראת ההתמודדות עם דימונה: "חסרים לנו פורז ולקוביץ ויואב ליברוס הפצועים. למדנו את דימונה הם השתנו מתחילת השמה ועברו לשחק 5:3:2. שמנו דגשים על היתרונות והחסרונות במערך שלהם, אבל בעיקר התרכזנו בעצמנו, בהכנה הפיזית והמנטלית של השחקנים.

"נבוא דרוכים. לא הרבה שחקנים עוברים במהלך הקריירה הארוכה שלהם משחקי עונה. לא עולים ליגה במחזור 17, אבל בהחלט אנחנו מאמינים שהשחקנים שלנו ראויים לשחק בליגה יותר גבוהה. זו תהא בהחלט משימה קשה נגד קבוצה מאוד איכותית".

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה