חלון ההעברות של ינואר בעיצומו והקבוצות בליגה א’ דרום ממשיכות להתחזק לקראת הרגעים המכריעים של עונת 2023/24. אחרי שצירפה בחלון את נתנאל פרץ וניקו לנדסמן, אדומים אשדוד רשמה היום (שלישי) החתמה נוספת.

הקבוצה של דוד רביבו צירפה את איתי פז, שחקן הכנף בן ה-26 שפתח את העונה הנוכחית במכבי יבנה. בעונה שעברה פז שיחק במ.ס כסייפה מליגה א’ ובשנתיים שלפני כן במדי מכבי קריית מלאכי והפועל גדרה מליגה ב’.

גם הפועל כפר שלם רשמה רכש חדש וצירפה את פורז ולקוביץ’, השוער בן ה-22 שעמד בשנתיים האחרונות בין הקורות של הפועל ניר רמת השרון מהליגה הלאומית.

הקבוצה של נועם שוהם, שהודיעה לשוערה הראשון עדי טבצ’ניק שהוא לא בתוכניות וכבר הגיע לסיכום עם שוערה של הפועל ראשון לציון, ליאור גליקליך שלבסוף לא הצטרף לקבוצה, מצאה כעת את המחליף שיעמוד בין הקורות עד תום העונה.

פורז ולקוביץ (מיכה בננו)פורז ולקוביץ (מיכה בננו)

מעבר לשתי המועמדות לעלייה, גם הפועל הרצליה צירפה שחקן רכש חדש לאחר שכבר צירפה לשורותיה בחלון ההעברות הנוכחי את הבלם יוגב לרמן מבני יהודה.

הפעם הקבוצה של עידן דוד צירפה את גל שלהבת, הקשר בן ה-23 שהגיע מהפועל ראשון לציון מהליגה הלאומית. בעונה שעברה שיחק שלהבת בהפועל מגדל העמק מליגה א’ צפון ובעברו שיחק גם בהפועל כפר סבא ובהפועל רובי שפירא חיפה.

גל שלהבת (באדיבות הפועל ראשון לציון)גל שלהבת (באדיבות הפועל ראשון לציון)
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה