המחזור ה-18 של ליגה א’ צפון יצא לדרך היום (שני) כשבמוקד קרב הצמרת בין מ.ס. טירה מהמקום השני להפועל רעננה הראשונה בטבלה. הפער בין שתי הקבוצות עומד כעת על שלוש נקודות, אך לרעננה משחק חסר מול צעירי כפר כנא. בסיבוב הראשון טירה יצאה מהמשחק כשידה על העליונה עם ניצחון 1:2 בחוץ.

טירה, שתארח את המשחק שיחל ב-18:30, הודיעה כי 14 סדרנים יהיו על כר הדשא (ללא שוטרים), כ-600 צופים צפויים למלא את היציעים והתפאורה הולכת להיות מחשמלת, כך לדברי המקומיים. ילדים ובני נוער עד גיל 16 ייכנסו ליציעים בחינם. עלותו של כרטיס בודד למבוגר ובן נוער מעל גיל 16 יעמוד על 40 שקלים.

הסגל של חיים סירוטקין יחסר את ראול גורשומוב המוצהב. מעבר לכך, כל שחקניו במוכנות שיא לקראת משחק העונה במחוז הצפוני. מן העבר השני, ברעננה, אותה מאמן אסי אלימלך, מגיעים להתמודדות עם סגל מלא ובריא, ללא חוסרים כלל. שתי הקבוצות מגיעות עם שני הפסדים בלבד, כשרעננה סופגת רק שמונה שערים ב-16 משחקיה.

חיים סירוטקין (ראובן שוורץ)חיים סירוטקין (ראובן שוורץ)

חשוב לציין כי בשמונה משחקי הבית שלה עד כה, טירה עדיין לא הפסידה, כשהיא רשמה שישה ניצחונות ושתי תוצאות תיקו. מהצד השני רעננה סופגת הכי מעט שערים במשחקי חוץ (שלושה בלבד), כשמאזנה עומד על שישה ניצחונות, תוצאת תיקו אחת והפסד אחד. המצטיינים מול השער ברעננה: ניר עזריה וראבאל דהאמשה, הם הכובשים המצטיינים של האורחת ועד כה יחדיו, הם מצאו את הרשת 10 פעמים. בטירה אלו פראס גנאים ושלום אדרי שהגיעו ביחד ל-14 שערים.

לטירה ממוצע של 2.1 כרטיסים למשחק, בעוד רעננה עם 1.6 בלבד (הנתון הנמוך בליגה). ממוצע הבקעות למשחק עומד על שתיים בעבור קבוצתו של סירוטקין ו-1.6 לזאת של אלימלך, כשטירה סופגת 1.1 שערים והפועל רעננה עם 0.5 בלבד.

אסי אלימלך (חג'אג' רחאל)אסי אלימלך (חג'אג' רחאל)
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה