כשהיא עם חמישה הפסדי ליגה רצופים, מכבי נתניה תצא מחר (שבת) לירושלים, להתארח אצל בית"ר והאקס אלמוג כהן, בידיעה שהפסד יסבך את הקבוצה משמעותית ויגביר את סף הלחץ.

המאמן גיא צרפתי, ניסה לשדר ביטחון לשחקנים בשיחות שערך עימם השבוע, והוא צפוי לבצע מספר שינויים בהרכב הפותח. הראשון שבהם, יהיה בשער כאשר עומר ניראון צפוי לקבל את הקרדיט במקומו של תומר צרפתי.

ההערכה היא שהמאמן יחזור למערך של ארבעה שחקני הגנה, כאשר כארם ג'אבר וגיא מזרחי נאבקים על עמדת המגן הימני. בקישור, אביב אברהם כשיר וצפוי לפתוח, כאשר ההתלבטות נמצאת בחלק הקדמי, לאחר שצרפתי הבין שמערך בו שלושת החלוצים משחקים יחד, פחות עובד.

עומר ניראון (ז'רינסקי מוסטאר) (פרטי)עומר ניראון (ז'רינסקי מוסטאר) (פרטי)

לירן רוטמן ועוז בילו נמצאים בתמונת ההרכב, כאשר איתמר שבירו וסטניסלב בילנקי מתחרים עימם על שני מקומות מתוך ארבעה שחקנים. איגור זלאטנוביץ' צפוי לפתוח ב-11 ולשחק בחוד.

"אנחנו עושים את ההכנות הרגילות שלנו ונרצה לתקן הרבה דברים שהיו פחות טובים במשחק האחרון”, אמר גיא צרפתי לקראת המשחק. “אנחנו הולכים לשחק נגד קבוצה חזקה, בבית שלה עם הקהל. אבל אני מאוד מאמין בשחקנים שיש לנו ומקווה מאוד שנגיע מוכנים ודרוכים".

החלוץ איגור זלטאנוביץ’ הוסיף: "זו תחושה רעה, אנחנו בתקופה לא טובה ולא לקחנו נקודה בחמשת המשחקים האחרונים. כולם מודעים למצב שלנו וניתן את כל כולנו וכל מה שאנחנו יכולים, כדי לסיים במקום הכי גבוה בטבלה. יהיה משחק קשה מול יריב קשה וקהל תומך. אנחנו צריכים לתת 100% אם אנחנו רוצים לקחת את שלוש הנקודות".

גיא צרפתי (ראובן שוורץ)גיא צרפתי (ראובן שוורץ)
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה