במשך קרוב ל-80 דקות, במכבי נתניה האמינו כי חלום הפלייאוף העליון עדיין בחיים. הקבוצה הציגה משחק כדורגל טוב, אך לא הצליחה להבקיע את השער השני מול הפועל חיפה. לבסוף, היהלומים ספגו מהפך (2:1) ועם הפסד נוסף במסגרת הליגה איבדו סיכוי כמעט באופן מוחלט.

"כמו כל משחק, אנחנו מגיעים למצבים ולא כובשים. זה היה משחק של 0:3 או 0:4 ובסוף הפסדנו. זה פשוט פסיכי", אמרו במועדון. "גם במחצית השנייה, הגענו למצבים של 100% שער ולא הצלחנו להבקיע, הכול הולך לנו הפוך".

הקבוצה של גיא צרפתי הציגה במחצית הראשונה את אחת המחציות הטובות שלה, אבל שוב, זה לא ינחם אף אחד. במחצית השנייה החילופים שהתבצעו החלישו את נתניה, כשעוז בילו, מהבולטים בשדה וכמו-כן בר כהן, יצאו. לזכות צרפתי ייאמר, שלא בשליטתו, הוא איבד את נאסים אואמאו ואיתי בן שבת שנפצעו.

כעת, נתניה מגיעה למשחק החשוב ביום שלישי מול הפועל ירושלים בגביע בסגל חסר מאוד: ג'ואל אבו חנא לא יהיה כשיר, כשגם איתן אזולאי בספק גדול. אליהם ניתן להוסיף את אואמאו ובן שבת, שבקבוצה לא אופטימיים לגבי שיתופם.

איתן אזולאי מתוסכל, בספק גדול למשחק (שחר גרוס)איתן אזולאי מתוסכל, בספק גדול למשחק (שחר גרוס)

במועדון יודעים שהמשחק בשלישי הוא על עונה שלמה, אחרת, כבר ביום שלישי, עונה שנפתחה עם ציפיות גדולות תסתיים כבר בתחילת חודש מרץ: "זו עונה שהתחילה רע וממשיכה רע, מההתחלה ועד הסוף", אמרו בקבוצה. אלא שלמרות המחשבות על כך שהעונה הסתיימה, בנתניה חוששים מכך שחלק מהשחקנים עדיין לא הפנימו את מצב הקבוצה.

אחד מהם היה בר כהן, שהגיע בסיום לעמדת הראיונות והבהיר: "נבוא למשחק ביום שלישי במטרה לעבור שלב. מכבי נתניה שמה לעצמה תמיד כמטרה לקחת את הגביע. מדברים כל הזמן על לרדת ליגה, אנחנו ממש לא נרד ליגה וזה אפילו לא קרוב".  בנתניה לא אהבו את ההצהרה של כהן. "אנחנו צריכים לקחת נקודות ולברוח מהתחתית, אולי חלק מהשחקנים עדיין לא הבינו את זה".

בר כהן מתוסכל (שחר גרוס)בר כהן מתוסכל (שחר גרוס)

המשחק ביום שלישי יהיה חשוב גם עבור המאמן גיא צרפתי. בנתניה סיכמו עם המאמן כי אם יעפיל לפלייאוף העליון, חוזהו יחודש אוטומטית (הדבר לא נכתב חוזית בשל הבוררות המתנהלת מול הכוכב האדום), כאשר המטרה הראשונית לא תתקיים ככל הנראה.

כעת, משחק הגביע יהיה חשוב גם למאמן, שכן במצב של הדחה מהגביע בשלב שמינית הגמר וסיום העונה כבר עכשיו, ההערכות הן כי ספק גדול אם המאמן ימשיך אצל היהלומים גם בעונה הבאה.

צרפתי: "לא יודע להסביר את ההפסד הזה"
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה