שמחה גדולה בהפועל חדרה לאחר הניצחון אמש 0:1 על בית״ר ירושלים, שקירב את הקבוצה עוד צעד נוסף לעבר הישארות בליגה הבכירה לעונה נוספת. נכון, חדרה לא הייתה בשיאה, היא בעיקר חיכתה לבית״ר ירושלים מאחור, אך מקצועית, נראה שההכנה של חיים סילבס עבדה ודווקא יוסיפ טומאסביץ׳, שבקבוצה הודו שהיה בערב חלש, בישל את שער הניצחון לג׳יימס אדניי.

סילבס, שזכה למחמאות על עבודתו מאז הגעתו לקבוצה, ביחד עם החיזוק שניתן בחודש ינואר, עומד על מאזן של 54% הצלחה, נתון מדהים כשלעצמו. ״לנצח בטדי ועוד עם הגב לקיר כשזה משחק חשוב בתחתית ולא עוד משחק, זה משהו גדול. זה ניצחון שהוא ציון דרך בעונה הזאת, כי גם יהיה מאוד קשה לקבוצות אחרות לנצח בטדי. זה צעד וחצי להישארות סופית״, אמרו בחדרה.

אלעד מדמון, שהיה חולה ונעדר מהאימון המסכם, הגיע למגרש וביקש לשחק כשגם הקפטן מנשה זלקה, עבר ערב מרגש עם התמיכה שקיבל מאובדן בית״ר. ״בית״ר ירושלים באו בתקופה טובה עם האנרגיות של הקהל וידענו שיהיה משחק קשה. רצינו וניסינו גם לשחק מההתחלה, אבל ראינו שהמשחק לא הולך לכיוון הזה אז התמקדנו בהגנה והצלחנו להביך אותם״, סיכם הקפטן עידו לוי.

יצחקי:בסוף לא הגיע לנו לנצח

״בית״ר באה עם ביטחון ורצו לשחק את המשחק שלהם, אבל מנענו את זה מהם. אני חושב שהם כמעט ולא הגיעו למצבים שזה אומר הכל. רצינו לשחק יותר כדורגל כי יש לנו איכויות, אבל צריך להסתכל על חצי הכוס המלאה. אם ננצח את אשדוד בשבוע הבא, נסיים את העניין״, הוסיף.

על עבודתו של סילבס אמר: ״צריך להצדיע להנהלה שהכניסה את היד לכיס והביאה שחקנים איכותיים והביאה מאמן כמו חיים. הגיעו לפה שחקנים שחדרה לא הייתה הבחירה הראשונה שלהם אם זו הייתה תחילת העונה. יש בקבוצה יכולות מאוד גבוהות ומעבר לנקודות, נרצה להראות גם יכולות״.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה