בהפועל חדרה נושמים לרווחה: הקשר הבלגי, סמי בורארד הצליח להשלים אימון מלא, כאשר הוא החלים ממחלתו וצפוי להיות כשיר למשחק מחר (שבת, 18:30) מול הפועל ירושלים.

זוהי בשורה מעולה עבור המאמן חיים סילבס, שמלבד חיסורו של רון אונגר ששבר את רגלו ושל עילאי טרוסט, הוא יהנה מסגל כמעט מלא, כאשר גם אמיר ברקוביץ' שב לאימונים ויעמוד לרשותו. סילבס לא צפוי לבצע שינויים מההרכב שפתח בניצחון על הפועל פ"ת.

במועדון בונים על רביעיית ההתקפה הכוללת את בורארד, גודסוויי דוניו, אלעד מדמון וג'יימס אדניי, כאשר הכוונה היא להמשיך את המומנטום החיובי משני המשחקים האחרונים, כשהמאמן ערך לשחקניו אסיפת וידאו על הדברים שכן צריך לתקן מהמשחק בשבוע שעבר.

סמי בורארד (רדאד ג'בארה)סמי בורארד (רדאד ג'בארה)

בחדרה יודעים שבשבוע הבא מצפה לקבוצה משחק חוץ קשה מול מכבי חיפה והרצון להגיע אליו, כשהקבוצה ממוקמת מעל הקו האדום, עם מרחק נשימה מסוים: "אם נפסיד מחר, זה יחזיר אותנו אחורה. אנחנו חייבים לצאת עם נקודות מהמשחק הזה", אמרו במועדון.

“בעקבות התוצאות האחרונות מרגישים בקבוצה שלנו לא רק רוח חדשה, אלא גם הרבה ביטחון. אנחנו נמצאים במגמת עלייה ומגיעים למשחק מול יריבה חזקה מאוד. אנחנו מודעים לחשיבות הגדולה של כל משחק עד לסיום העונה ויחד עם ההתעוררות של הקהל והתמיכה שלו מחר, אני מקווה שנדע להמשיך ברצף הניצחונות", אמר המאמן חיים סילבס לקראת המשחק.

הרכב משוער: אוהד לויטה, מנשה זלקה, ממדו מבודג', עידו לוי, יוסיפ טומאסביץ', תמיר גלזר, רוסלן ברסקי, סמי בורארד, ג'יימס אדניי, גודסווי דוניו ואלעד מדמון.

מה קרה לעבודלאיי סק?
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה