כשהיא עם רצף של שלושה משחקים ללא הפסד, ביניהם שני ניצחונות, הפועל חדרה תצא הערב למשחק החוץ הקשה בליגה, כשתפגוש את מכבי חיפה באצטדיון סמי עופר (ראשון, 20:00).

קפטן הקבוצה, מנשה זלקה, לא יהיה בסגל להתמודדות, זלקה שוהה לצד אשתו בחדר לידה. כל הכרטיסים ליציע האוהדים של הפועל חדרה אזלו למשחק המסקרן מול הירוקים.

הבשורה הטובה עבור המאמן חיים סילבס תהיה חזרתו של הקשר עילאי טרוסט לסגל הקבוצה, לאחר היעדרות של קרוב לחודש. סילבס עשוי לבצע שינוי בהרכב כאשר פיליפ איפולה צפוי לחזור למרכז ההגנה ולעבות את החלק האחורי.

עד היום, המאמן לא דגל כמעט במערך מעובה בהגנה, אך ההבנה כי מכבי חיפה בסמי עופר זה סיפור אחר לגמרי, תוביל ככל הנראה את ג'יימס אדניי לפנות את מקומו, כאשר שאר ההרכב צפוי להיות זהה לחלוטין.

"אנחנו מגיעים למגרש הכי קשה ולמשחק הכי קשה בליגה, מול קבוצה שנמצאת בכושר מצוין ועם רצף חיובי" אמר המגן השמאלי יוסיפ טומאסביץ' לקראת המשחק. "אבל אנחנו במגמת שיפור, אנחנו מגיעים עם ביטחון לכל מגרש וגם מחר נבוא לנסות לקחת נקודות. אנחנו בהחלט מאמינים שזה אפשרי".

בנושא אחר, במועדון מרוצים מאוד מעבודתו של דור לוי כמאמן קבוצת הנוער. לוי, הגיע לקבוצה כשהיא הייתה עמוק במקום האחרון, כאשר מאז הגיע, הקבוצה יצרה כמות ניצחונות מרשימה ביותר, כאשר גם סער שוורץ, בנו של הבעלים יקיר שוורץ, היה בין הכובשים בניצחון אתמול על הפועל חיפה 0:3.

הרכב משוער: אוהד לויטה, דיא לבאבידי, עידו לוי, פיליפ איפולה, ממאדו מבודג', יוסיפ טומסביץ', תמיר גלזר, רוסלן ברסקי, סמי בורארד, גודסווי דוניו ואלעד מדמון

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה