בהפועל פתח תקווה הצליחו אמש (חמישי) לשים בצד את מצב הקבוצה בליגה ולהעפיל לרבע גמר גביע המדינה עם ניצחון 0:4 מהדהד על בני יהודה, במה שמקווים במועדון שיעלה את הביטחון של השחקנים.

"רצנו ברבע השעה הראשונה כמו שלא רצנו כל העונה", אמרו במועדון. עיקר שביעות הרצון, נובעת מהשיפור בכושרו של פורצ'ן באסיי, שאמנם לא כבש אמש (שערו נפסל), אך מראה הרבה יותר רצון ומחויבות מאז סופסל במשחק האחרון מול בני ריינה. "הספסול מול ריינה שינה בו משהו בגישה", החמיאו במועדון.

בהפועל פ"ת יודעים שהמשחק אמש הוא לא בדיוק מדד, גם בשל העובדה שבני יהודה שיחקה עם חיסרון מספרי לאורך רוב המשחק ונפלה מהרגליים וגם בשל העובדה שלא עלתה בהרכב המלא, אך ידעו לפרגן לשחקנים ובעיקר יצאו מרוצים משילוב הזרים. "ככה זה נראה שכל הזרים שלנו משחקים", אמרו במלאבס.

שחקני הפועל פתח תקווה חוגגים (שחר גרוס)שחקני הפועל פתח תקווה חוגגים (שחר גרוס)

בסיום המשחק, אסף המאמן בני לם את השחקנים ופרגן להם על ההופעה, אך הדגיש: "כל הכבוד לכם, אבל הפנים ליום שני". בסיום, בישר המאמן לשחקנים על כך שלאחר שבוע אימונים עמוס, היום הם ינוחו ויחדשו את ההכנות למשחק מול הפועל ת"א רק בשבת.

במועדון צופים אצטדיון מלא, כאשר לאחר השיחות עם המשטרה, מנויי הכסף יעברו בסופו של דבר ליציע המזרחי. הבשורה הפחות טובה במשחק, מגיעה מכיוונו של הקשר אבי ריקן, שנכנס כמחליף ואף כבש שער יפהפה שלמעשה סיים את ההתמודדות.

אבי ריקן (שחר גרוס)אבי ריקן (שחר גרוס)

ריקן סבל מכאבים בשריר הארבע ראשי והרגיש מעין כיווץ, כאשר בשל העובדה שלא היו לקבוצה חילופים, הוא נשאר על המגרש עד לסיום. הקשר צפוי לעבור צילום כדי לשלול קרע, דבר ממנו בקבוצה חוששים מאוד. בכל אופן, הוא בספק למשחק בשני. הקפטן רם לוי צפוי לחזור לסגל, כשגם השוער עומר כץ הבהיר כי ינסה לחזור להתאמן. שובל גוזלן ייעדר משחק נוסף.

"הקבוצה מנסה לשחק טוב ומנסה ליצור אווירה טובה יותר בקבוצה כדי להישאר בליגה. ההרגשה טובה עכשיו ואנחנו עכשיו עם הפנים ליום שני", סיכם באסיי ל-ONE את הניצחון. “התקופה הפחות טובה? באופן נורמלי זה לא רק אני אלא גם הקבוצה. היה קצת קשה בתקופה האחרונה ואנחנו מנסים ליצור אווירה טובה".

"במשחק האחרון (מול ריינה) עשינו 1:1 וזה היה טוב, אבל הפעם הגענו לנצח וכבשנו ארבעה שערים מבלי לספוג. זה טוב עבור הקבוצה ועבור הביטחון שלנו. אני מאמין שנשחק טוב ביום שני וניקח את הנקודות".

פורצ'ן באסיי בועט (שחר גרוס)פורצ'ן באסיי בועט (שחר גרוס)

על התקופה הקשה עבורו: "עבורי זה היה טוב לכבוש וזה חשוב גם עבור הקבוצה. אני מנסה לתת את הכל, השבוע הזה מכניס אותי לכושר וזה מאוד משמח אותי. אני מקווה שאעזור לקבוצה לנצח את המשחק ביום שני".

על הביקורת עליו מהקהל: "זה נורמלי, כי הקהל אוהב את המועדון. כשאנחנו מפסידים זה כואב לנו ולהם. אנחנו לא ישנים ולא אוכלים כי אנחנו חושבים על האוהדים והמועדון. אנחנו צריכים לנצח בשביל המועדון והקהל מעודד אותנו ורוצה שנשאיר את הקבוצה בליגה, גם כשאנחנו מפסידים. אנחנו צריכים להחזיר להם".

"איזה מסר אני רוצה להעביר להם? אני יודעים שהם תומכים בנו גם אחרי שאנחנו מפסידים ואנחנו אוהבים אותם בחזרה. נעשה את הכל וניתן את כל הלב עד הרגע האחרון. אני מאמין שנישאר בליגה", סיכם.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה