רן קוז’וק ובני לם עבדו יחדיו בעבר במכבי נתניה, כאשר הראשון היה עוזרו של השני, אך לאחר שקוז’וק החליף את לם בתפקידו כמאמן ראשי במכבי נתניה בעבר השניים חוו מתיחות ביחסים. היום (שבת) בדרבי בין מכבי והפועל פתח תקווה שהסתיים ב-2:2 השניים כבר היו נראים במקום אחר לחלוטין. בני לם הראה בגרות כשניגש לרן קוז’וק והעניק לו חיבוק לפני מפגש נוסף ביניהם.

מאמן הפועל פתח תקווה, בני לם אמר בסיום: “אנחנו יכולים רק לבכות אחרי המשחק הזה. אם היום לא ניצחנו משחק כזה שהגענו להרבה מצבים זה חבל. התחלנו לאחרונה לשחק טוב יותר, מה שהיה חסר לי בעיקר לאחרונה זה הקטע ההתקפי והיום זה השתפר, הגענו להרבה מצבים, כבשנו פעמיים ועוד שער אחד שנפסל, אבל זה לא הספיק. לראות את חמזה שיבלי מגיע פעמיים מול שוער ועושה את הדריבלים האלה זה לא כל כך מתאים. גם השוער היריב מרקו וולף היה מצוין ולקח כדורים מעולים”.

“אני גאה בשחקנים שעבדו ורצו. שחקנים פתחו את הראש ולא רצו לצאת מהמגרש. לא נישבר, נהיה במאבק עד הסוף. אני מאמין שהכל זה בראש, הכל זה אמונה, השחקנים מאמינים שהם מסוגלים ורוצים את זה מאוד ואני מרגיש שגם הקהל מאמין בהם, מגיע בכמויות, דוחף ומעודד. היה חסר לנו היום את הכדור ברשת, חוץ מזה הכל היה מושלם. רן קוז’וק? הכל בסדר בינינו, אני מקווה ששנינו נצליח”, הוסיף.

בני לם לא מאמין (ראובן שוורץ)בני לם לא מאמין (ראובן שוורץ)

עידן ורד הוסיף: “אומנם רשמתי בישול יפה, אבל אני מאוד מאוכזב. גם נגד הפועל ת”א וגם היום היינו שם כל המשחק והגענו להמון מצבים ולא הצלחנו לנצח. בסוף להשיג שתי נקודות משש אפשריות בכזה שבוע זה לא מספיק. עשינו כל מיני דברים בשבועיים האחרונים שלא עשינו לפני זה, אנחנו מעזים יותר, עושים יותר תנועות לעומק ואני חושב שאם נמשיך ככה יהיה טוב. יש פה חבר’ה טובים ולוחמים, קהל אדיר שהביא היום תצוגת עידוד, אז אני מאוד אופטימי, אבל גם טיפה מבואס. אני חושב שהכל תלוי בנו. אם ניראה כמו היום, נישאר בליגה”.

גם מאמן מכבי פתח תקווה, רן קוז’וק סיכם את ההתמודדות: “המשחק לא היה בשליטה של אף קבוצה, הוא יכול היה ללכת לפה ולפה. אני חושב שהיינו צריכים לגלות טיפה יותר בגרות, בעיקר אחרי השער השני שלנו, אבל לצערי לא עשינו את זה. ההגנה הגבוהה פגעה בנו כי קו ההגנה לא הבין מה קורה במשחק ומתי שצריך להתגלגל אחורה הוא לא התגלגל, זה דברים שאנחנו צריכים לעבוד עליהם. אני יוצא מכאן מאוכזב מאוד, כי שלוש נקודות היום היו מציבות אותנו במצב מצוין להגעה לפלייאוף העליון ועכשיו אנחנו צריכים להסתכל על תוצאות של קבוצות אחרות. בעזרת השם נהיה בפלייאוף העליון”.

רן קוז'וק ובני לם בחיבוק (ראובן שוורץ)רן קוז'וק ובני לם בחיבוק (ראובן שוורץ)

מרקו וולף הוסיף: “התיקו לא היה טוב לשתי הקבוצות, שתי הקבוצות רצו לנצח. אנחנו מתבאסים שהפסדנו שתי נקודות אבל גם שמחים שלא הפסדנו את המשחק. אני מרוצה מההופעה שלי ומכך שעזרתי לקבוצה להשיג נקודה, אבל יחד עם זאת, גם איבדנו שתי נקודות”.

רן קוז'וק (ראובן שוורץ)רן קוז'וק (ראובן שוורץ)
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה