תסכול אדיר בהפועל תל אביב. אחרי שהצליחה לשבור בצורת של 7 וחצי משחקים ללא שער, החבורה של יוסי אבוקסיס לא הצליחה לשמור אמש (שבת) על יתרון של 0:1 בבלומפילד מול עשרה שחקנים של הפועל פתח תקווה וסיימה בדקה ה-99 רק ב-1:1 מאכזב במיוחד. האדומים כבר ראו עצמם בורחים 4 נקודות מהקו האדום, אבל יקוו שמ.ס אשדוד לא תנצח הערב את מכבי נתניה ושהם יישארו מחזור נוסף בחוף מבטחים.

“שום דבר לא הולך, הכל הפוך, אבל רק אנחנו אשמים", אמרו בהפועל תל אביב, “נתנו להפועל פתח תקווה מצב נייח במתנה, היינו חייבים לשמור על השער הזה ולא לעשות טעות כזאת רגע לפני השריקה לסיום. באנו למשחק הזה עם אנרגיות ואמונה שאפשר לנצח, היינו שניות לצאת עם הנקודות ואנחנו מקווים שלא נשלם עם זה. נגזר עלינו כנראה להילחם על ההישארות עד הרגע האחרון".

הרבה עצבים ובעיקר הלם חיכה להפועל בחדרי ההלבשה. בקבוצה זעמו על השחקנים שלא הצליחו לגלות ריכוז בדקות הסיום ונגררו למצב שבו עבירה בתוך תוספת הזמן יצרה אולי את ההזדמנות הטובה ביותר להפועל פתח תקווה. בנוסף, אכזבה גדולה מכך שלא הצליחו להגדיל את התוצאה ולגמור את המשחק. “היינו חלשים. כבר הובלנו, היינו צריכים לגמור את הסיפור אחרי השער הראשון. אם לא הצלחנו לנצח את הקבוצה במקום האחרון שמשחקת כמעט משחק מלא בעשרה שחקנים זה אומר עלינו משהו", אמרו בקבוצה.

אבוקסיס: שום דבר לא הולך לנו

מאמן הקבוצה יוסי אבוקסיס היה מרוצה מהגישה של השחקנים ברוב שלבי המשחק וניסה להרים את חניכיו מהקרשים אחרי השער השוויון הדרמטי של הפועל פתח תקווה בתוספת הזמן. השחקנים קיבלו מקלחת קרה גם מהאוהדים שסירבו לעודד אותם אחרי שריקת הסיום. "הקהל הזה סובל בגללנו מתחילת העונה, אנחנו כל פעם רוצים להחזיר עם ניצחון. בעטנו בדלי, הניצחון היה לנו ביד, מצב הזוי", אמר אחד השחקנים.

הדאגה המקצועית במועדון הולכת וגוברת בעקבות עוד תוצאה מאכזבת וניצחון הערב של מ.ס אשדוד על מכבי נתניה עשוי להוריד את יוסי אבוקסיס וחניכיו אל מתחת לקו האדום. אם יש כמה נקודות אור שיכולים לסמן בהפועל, הרי שמדובר באיהאב גנאים, הישאם לאיוס וכובש השער ששבר את הבצורת ההיסטורית, רן בנימין.

הפועל תל אביב סופגת (רדאד ג'בארה)הפועל תל אביב סופגת (רדאד ג'בארה)

במועדון שוחחו עם השחקנים הזרים בעקבות המתקפה האיראנית על מדינת ישראל במהלך הלילה. בקרב הזרים ישנה דאגה ובהלה לאור המצב הביטחוני, למרות שעד כה לא הופעלה מערכת ההתראה באזור גוש דן שבו מתגוררים השחקנים. בני משפחותיהם יצרו קשר ושואלים אם יוכלו לחזור למולדתם, אבל כרגע המרחב האווירי סגור עד מחר בערב או עד להודעה אחרת.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה