אחרי ה-0:0 המאכזב בשבוע שעבר נגד מכבי בני ריינה, הפועל תל אביב רוצה להשיג סוף כל סוף שלוש נקודות בעידן יוסי אבוקסיס. האדומים יפגשו מחר (שבת) ב-15:00 את מכבי פתח תקווה, שנמצאת בכושר מצוין ומגיעה להתמודדות אחרי שעצרה את הפועל באר שבע. המטרה – לנצח ולברוח מהתחתית הקרובה מאוד. 

"לא רוצים לחשוב על שום דבר אחר חוץ מניצחון", אמרו בהפועל תל אביב, "ניסינו להעביר את המסר שהמצב של הקבוצה מחייב גישה אחרת. אנחנו יותר קרובים לקו האדום וכדי לצאת משם אנחנו צריכים שלוש נקודות בכל מחיר". 

בשורות הפועל תל אביב רשימת הנעדרים הולכת וגדלה. הקפטן דן איינבינדר ככל הנראה יחמיץ את המשחק, בנוסף לזיו מורגן, רן בנימין, אור ישראלוב וטל ארצ'ל, שגם לא התאמן באופן סדיר השבוע. לגבי בנימין, הוא ממשיך לעבור סדרת בדיקות נוספת כדי לאבחן האם הוא סובל ממחלת הנשיקה. 

שחקני הפועל תל אביב מאוכזבים (רדאד ג'בארה)שחקני הפועל תל אביב מאוכזבים (רדאד ג'בארה)

החיסורים מביאים לכך שיוסי אבוקסיס יצטרך להסתדר עם חוליית הגנה המורכבת מארבעה שחקנים כשירים בלבד - רז מאיר, בראיין פאסי, אור בלוריאן ודוד קופרמן. איהאב גנאים ואל-ים קנצפולסקי יפתחו בקישור, כשעומרי אלטמן צפוי לעלות גם כן. הישאם לאיוס ואלן אוז’בולט צפויים לפתוח, כשיש התלבטות בין אליאן רוחאנא לסתיו טוריאל.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה