מכבי חיפה שסיימה את מחנה האימונים שקיימה בספרד יכולה להתעודד מכך שבלמה, עבודלאי סק, הודיע שהוא ינחת בארץ במהלך השבוע הבא. אצל סגנית האלופה לוקחים בחשבון שייקח זמן עד אשר הסנגלי יהיה מוכן לשחק אחרי שלא עבר כמו שאר השחקנים את ההכנה לפתיחת העונה.

בינתיים מי שצד את העין באימוני הנוער הוא אחיו של עלי מוחמד, דיקסון: “מדובר בקשר אחורי (6), בשחקן שמזכיר את עלי מאוד, אבל אחד שמחפש כל הזמן את השער". בשל היותו זר והרצון לצרפו, דיקסון מוחמד יצטרך לעבור ועדת חריגים לקטינים של פיפ"א בכדי לשחק במכבי חיפה.

במכבי חיפה ינסו במהלך היום (רביעי) לסגור את עסקת השאלתו של הבלם, אולכנסדר סירוטה, מדינמו קייב ובכך להכריז באופן רשמי על צירופו. שחקן הרכש נחשב כישראלי, דבר שיסלול את הדרך להודיע ללורנצו שימיץ' לחפש קבוצה אחרת בדומה לשואו.

דיקסון מוחמד (סטארי)דיקסון מוחמד (סטארי)

במקביל המועדון פועל להאיץ במתווה חדש, שאינו כולל את מאור לוי, את עסקת העברתו שח איתן אזולאי ממכבי נתניה. כפי שפורסם ב-ONE אם הקשר לא יימכר בסכום שידרשו מאבי לוזון, המועדון יאריך את חוזהו של השחקן וישאילו לעונה נוספת למכבי פתח תקווה.

למרות הודעת הפועל ירושלים שהיא תרכוש את ינאי דיסטלפלד ב-400 אלף אירו, במכבי חיפה סיפרו שלא קיבלו שום מכתב רשמי להפעלת סעיף השחרור של הקשר:" אנחנו ממתינים". במועדון פסימיים מאד באשר להפעלת הסעיף מצד קבוצתו של זיו אריה.

מדוע מעדיפה חיפה את סירוטה על שימיץ?
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה