צ’ירון שרי, קפטן מכבי חיפה שהושאל בינואר לניימכן ההולנדית, מתכנן ומגבש לעצמו החלטה להתחיל את אימוני טרום העונה עם הירוקים, אצלם הוא חתום גם לעונה הבאה. רק לאחר מכן, תוך כדי תנועה, הקשר יקבל החלטה סופית אם הוא חוזר לשחק בארץ או יבקש להמשיך ולשחק במולדתו ולהיות לצד משפחתו כפי שהוא עושה לאחרונה.

מדובר בהחלטה מורכבת מאוד וגם תלויה במידה מסוימת לא מעט במצב המלחמתי בישראל. אם שרי לא ימשיך, ברק בכר והמנהל המקצועי גל אלברמן יצטרכו לקבל החלטה אם להביא זר אחר ודומיננטי לקישור. כזכור, כוכב הקבוצה בשלוש האליפויות האחרונות עזב אחרי גמר גביע הטוטו מול מכבי ת”א, בעקבות עניין רפואי משפחתי.

בתוך כך, האלופה תעמוד הערב (שבת) ב-20:00 בפני אחד האתגרים הגדולים שלה העונה, כאשר תארח את הפועל ב”ש במשחק שכל תוצאה פרט לניצחון תסלול את דרכה של מכבי ת”א לזכייה באליפות כבר בשלב זה של העונה. מסאי דגו, שהשלים עם ההחלטה של ראשי המועדון שלא להמשיך איתו בעונה הבאה, נחוש לעשות מבחינתו את המקסימום כדי להיאבק עד לרגע האחרון, בידיעה שמדובר בכרטיס ביקור מצוין לכל קבוצה עתידית שתשאף להחתימו.

שחקני מכבי חיפה (עמרי שטיין)שחקני מכבי חיפה (עמרי שטיין)

לרשות דגו יעמוד סגל כמעט מלא להוציא את ענאן חלאילי הפצוע. מי שחוזר לסגל ולהרכב הוא הבלם עבדולאי סק, שאמור לבוא על חשבונו של לורנצו שימיץ’. קו ההגנה של חיפה מחר יכלול את שריף כיוף בשער, דניאל סונדגרן, סק, שון גולדברג ופייר קורנו. בקישור לא אמורות להיות הפתעות כשעלי מוחמד, שערך אתמול אימון מלא, מחמוד ג’אבר שמצוי בכושר טוב והקפטן ליאור רפאלוב יפתחו.

מקומם של קני סייף באגף ושל דין דוד בחוד מובטח, כאשר השאלה וההתלבטות היחידה שנותרה פתוחה היא מי ישחק במקום חלאילי. האפשרויות שעומדות לפני דגו הן עילאי חג’ג’ שרק חזר לאחרונה לשחק או סוף פודגוראנו, שלא נכלל בסגל מול בני סכנין. חג’ג’, כך עושה רושם, יזכה בקרדיט. מדובר באחד הכישרונות שמסומנים במועדון כפוטנציאל עתידי למכירה לאירופה, אחרי חלאילי שחתם באוניון סן ז’ילואז הבלגית.

בתוך כך, דניל לסובוי שמסיים חוזה ומרוויח כ-275 אלף אירו לחצי עונה, לא יקבל הודעה שאינו ממשיך. חוזהו מסתיים ובמכבי חיפה אומרים שאין סיבה להודיע כי הקבוצה לא ממשת את האופציה עליו בסכום של 1.2 מיליון אירו וכי עצם סיום החוזה אומר הכול.

דגו: "לא מתעסק במאמנים אחרים"
הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה