מכבי חיפה תקיים את האימון המסכם שלה לקראת המשחק שלה בליגה האירופית מול ראן מחר (חמישי, 19:45) בפושקאש ארנה, אצטדיונה הביתי של פרנצווארוש. לרשות המאמן מסאי דגו יעמדו כל שחקניה הזרים של הקבוצה, ובכללם הקפטן צ'ירון שרי, לורנצו שימיץ', עבדולאי סק, פרנזי פיירו, מנואל קאפומנה "שואו" שנמנע מלחזור לארץ עד כה בגלל המלחמה ופייר קורנו, שנחת בהונגריה ויקיים את האימון המסכם עם הקבוצה.

הנחת היסוד במכבי חיפה שכל הזרים ובכללם שואו יעלו על הטיסה חזרה לארץ כדי להתכונן למשחק הליגה החשוב מול הפועל באר שבע. בעקבות הלו"ז הצפוף והעומס הגדול בו השחקנים יהיו בתקופה הקרובה, דגו צפוי לעשות רוטציה רחבה ככל שניתן ולחלק את הדקות, כאשר בתמונת ההרכב שיתורגל ניתן יהיה לראות שחקנים דוגמת דין דוד, לורנצו שימיץ' שיפתח על חשבון שון גולדברג הפצוע, מחמוד ג'אבר ששולב מול הפועל פתח תקווה והראה ניצוצות של חזרה לכושר משחק וגם מאור קנדיל, שעשוי לחלק את הכוחות עם דניאל סונדגרן.

בקבוצה מודעים לכך שיש בכל מצב לנסות ולהשאיר סיכוי למקום השלישי, אבל אם זה לא יקרה, הרי שחובה על הקבוצה לסיים את הליגה האירופית בצורה הכי מכובדת שניתן. שימיץ' על פי כל הערכות יפתח גם המשחק הליגה מול ב"ש, אלא אם לא יהיה שינוי דרמטי במצב קרסולו של גולדברג. 

שון גולדברג (עמרי שטיין)שון גולדברג (עמרי שטיין)

במקביל לכל אלה, מאחורי הקלעים נמשכים המגעים למצוא נוסחא לפיה דיא סבע יעזוב לקבוצה מעבר לים תחת הסכמה על תג מחיר שמכבי חיפה תדרוש ואשר יהיה מקובל על כל הצדדים כדי שניתן יהיה להיפרד בצורה מכובדת, ובכך להשתחרר מהחוזה הכבד של השחקן לחמש השנים הקרובות.

הגיבו ראשונים לכתבה הוספת תגובה